Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Purity Vision: Rituál růžové péče

zdroj: Purity Vision

Jakožto milovníci poctivé přírodní a udržitelné kosmetiky máte určitě i vy doma na poličce nejméně jeden produkt od české značky Purity Vision, stálice stálic na českém trhu. Za náš tým můžu říct, že jsme si tuhle značku obzvlášť oblíbili a nedáme na ni dopustit. Teda takhle, my milujeme veškerý náš BiOOO sortiment a nejspíš chápete, co je pro naši peněženku “černou dírou”. Ano, jsou to nákupy přírodní kosmetiky, zdravých potravin, ekodrogerie, éterických olejíčků, zkrátka všeho. Nicméně Purity Vision je takovým základním stavebním kamenem, já osobně ujíždím na jejich kávovém peelingu. Krásně pokožku ošetří, prokrví a zbaví nežádoucích toxinů.

Pár slov o značce

Značku jsme vám už několikrát představovali, není třeba se nijak dlouze rozepisovat. Pojďme si jen připomenout základní fakta a seznámit se s novým rituálem růžové péče.

Značka existující již od roku 2008 spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům nejkvalitnější 100% přírodní produkty za přátelské ceny, aby o své zdraví a krásu mohl pečovat skutečně každý a to se jim úspěšně daří. Neprodukují jen účelné spotřební zboží k zaplnění koupelnové poličky. Tvoří hodnoty a udržitelné produkty, kde nejde pouze o konečný výsledek, nýbrž o celý proces. Inspirací pro tvorbu surovin jsou jim cesty po celém světě. 

Seznamují se s tradičními surovinami, zkrášlujícími procedurami rozmanitých kultur a na základě svých poznatků vdechují život prvotřídním produktům, v nichž se prolíná krása celého světa. 

Díky svým cestám získali široký rozhled a uvědomují si také svou sociální zodpovědnost. Jsou značkou, která pomáhá. Podporují sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sledují trendy v péči o lidské zdraví. 

Spolupracují s jednotlivými farmáři v Ugandě, Maroku, na Filipínských ostrovech nebo v Bulharsku a pomáhají zvýšit stabilní příjem místním sociálně slabším rodinám formou ručního sběru výchozích surovin produktů. 

Novinky s BIO růží damašskou - krásnou, voňavou, cennou

Rosa damascena neboli růže damašská nebo též růže damascénská překvapí svými vlastnostmi, pro které je hojně využívána v kosmetickém i farmaceutickém průmyslu - je ceněna pro své blahodárné účinky na tělo i pleť. Právem se řadí mezi nejcennější a nejvoňavější rostliny světa. 

Omlazující novinky z řady s BIO růží damašskou se díky vysokému obsahu aktivních přírodních látek stávají exkluzivními produkty s unikátním složením. Dílčí ingredience spolu navzájem působí synergicky, čímž se jejich účinky dokonale doplňují. 

Samotnou růžovou vodu doplňují bylinné extrakty, vitamín C, kyselina hyaluronová a další přírodní aktivní látky, které pleť dokonale hloubkově hydratují, regenerují a působí jako efektivní anti-age péče. Řadu zastupuje BIO Růžové tonikum a BIO Růžové omlazující sérum. Vyzkoušeli jsme je pro vás na vlastní kůži, naše postřehy si můžete přečíst v recenzi níže. Také si dopřejete kompletní rituál v péči o pleť s královnou květin?

Pleťová péče ve jménu růže:

Růžové tonikum s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C

Musím se přiznat, že až donedávna má kosmetická rutina nezahrnovala tonizaci pleti. Samozřejmě pleť čistím pravidelně a to jak večer, tak i ráno, ale vždycky jsem si vystačila jen s čisticím gelem, mlékem případně konjakovou houbičkou a v poslední době ještě pleťovým detoxikačním mýdlem, jelikož mě už nějaký čas trápí hormonální akné.

Miluji kosmetiku a jako správný biooo lover s nadšením zkouším neustále nové produkty či značky, možnost otestovat nové Růžové tonikum od značky Purity Vision mi vyloženě nahrála do karet. Zjistila jsem, že tonikum, které používám pravidelně ráno i večer, krásně stahuje póry, tudíž jsou chráněny před znečištěním z vnějšího okolí i před ucpáváním make-upem, což moje problematická pleť dokáže ocenit. 

Tonikum ale nejen že dokáže stáhnout rozšířené póry, pleť také krásně rozjasňuje a díky obsahu kyseliny hyaluronové a vitamínu C ji zpevňuje a podporuje elasticitu. A jelikož už mi není 20 let, už mi není ani 25, beru to jako další významné plus. :-) Navíc vás tonikum okouzlí přenádhernou vůní, jako byste právě vkročili doprostřed plně rozkvetlého růžového sadu a co je hlavní, neobsahuje ani kapku alkoholu!

100 ml tonikum v designové skleněné lahvičce za velice příznivou cenu využijete kromě každodenní péče o pleť i jako příjemné osvěžení v parných letních dnech nebo jako fixátor make-upu.