Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Čisticí gel Santaverde

Recenze: Čisticí gel Santaverde Čisticí gel Santaverde je vhodný pro všechny typy pleti, zejména však pro pleť mastnou a smíšenou. Zanechává ji svěží, čistou a bez pocitu pnutí či vysušování.
Kristýna Lexová
5,0 5
2

Recenze: Čisticí gel Santaverde zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Moje třetí setkání se Santaverde se odehrálo v duchu čištění pleti. Čisticí gely jsou moje parketa a stále se snažím najít ten ideální. Co myslíte, je to zrovna tento od Santaverde?

Gel je nejčastějším čističem na obličej, který používám, proto jich mám vyzkoušeno nejvíce. Protože mě dost nadchl Santaverde krém i pleťové mléko, tak jsem měla od čisticího gelu Santaverde velká očekávání. Co zůstalo stejné, je moje nadšení nad jednoduchými Santaverde obaly a druhá vlna těšení nastala ve chvíli, kdy jsem si všimla, že je na prvním místě ve složení šťáva z Aloe vera. Očekávala jsem proto hydratační bombu.

Gel velice jemně a svěže voní, není to nic omamného, ale vůně je příjemná a ideálně vám nastartuje den. Konzistencí se jedná o gel v pravém slova smyslu. Malé množství gelu vždy napěním s vodou v dlaních a poté nanáším na obličej. Líbí se mi, že gel opravdu vytvoří jemnou pěnu, která dobře klouže po obličeji. Gel se velice snadno smývá a není nutné jej smývat několikrát, takže šetříte vodu i svoje nervy. :-) Můžete ho používat i ve spolupráci s čisticími houbičkami (já jsem zkoušela mořské houby Carribean Sun) nebo čisticími kartáčky. Po umytí mám pocit hezky vyčištěné pleti a ani vatový tamponek s tonikem neprokázal zbytkové nečistoty na pokožce. Sušší a smíšené pleti se pak bude obzvláště líbit to, že gel nevysušuje. Pleť není po použití nepříjemně napnutá, zarudlá nebo podrážděná. Gel naopak zanechává svěží pocit čistoty, ale bez dráždění či vysušování pleti.

Plusy Čisticího gelu Santaverde:

  • krásné balení
  • výborné složení
  • konzistence “tak akorát”
  • důkladná očista
  • svěží a nevysušená pokožka po použití

Minusy Čisticího gelu Santaverde:

  • nenapadá mě žádný :-)

Výrobce sice píše, že tento gel je vhodný spíš pro mastnější a smíšenou pleť, já si ovšem myslím, že by mohl vyhovovat všem typům pleti včetně pokožky sušší. Gel nejen velice dobře pokožku vyčistí, ale šťáva z Aloe vera a jablek nadopuje vaši pleť pořádnou dávkou hydratace.

Související produkt
Čisticí pleťový gel 100 ml
Santaverde / 576 Kč
Čisticí gel s aloe vera z pokožky důkladně odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by dráždil a vysušoval. Zklidňuje, zjemňuje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.
Detail produktu