Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Hyaluronové sérum od Saloosu

Recenze: Hyaluronové sérum od Saloosu Sérum s kyselinou hyaluronovou od Saloosu vypíná pleť, má regenerační účinky a je v praktickém balení s pumpičkou.
Kristýna Lexová
5,0 5
10

Recenze: Hyaluronové sérum od Saloosu zdroj: biooo.cz-Mája Ráblová

Kyselina hyaluronová je jednou z velkých molekul posledních několika let. Nastal její velký boom a je skvělé, že v Saloosu se rozhodli ji zabudovat i do přírodního pečujícího přípravku. S kyselinou hyaluronovou se zkrátka roztrhl pytel. Vyšlo totiž najevo, že je to právě tato nenápadná kyselina s krkolomným názvem, která dokáže skvěle vázat vlhkost a navíc má pozoruhodný efekt na regeneraci pleti. Já sama jsem s ní vyzkoušela již mnoho nepřírodních pečujících přípravků, a protože na kyselinu hyaluronovou věřím, tak mě nadchlo, že má své zástupce také v přírodních řadách, a to navíc u české značky, kterou vždy ráda podpořím.

Hyaluronové sérum Saloos je zabaleno v celkem nenápadné lahvičce s pumpičkou, díky které si nezanesete do produktu případné bakterie. Balení s pumpičkou je podle mě vždycky výhra a zajistí maximální hygienu v průběhu používání. Samotné sérum má pak konzistenci lehkého gelu a na obličej jej nanesete raz dva, výborně se totiž roztírá. Vsákne se takřka ihned a nezanechává za sebou nepříjemný ulepený povlak, tak zároveň nemáte pocit, že by vám obličej ucpal. Dále pak můžete pokračovat dalšími séry, oleji či vaším oblíbeným krémem. Sérum je navíc zcela bez parfemace, a tak si ho mohou užívat všechny typy pleti včetně citlivé.

Efekt séra je takřka okamžitý. Sérum pleť pěkně vypne a probudí ji, pokud rádi používáte sérum i ráno, tak toto pro vás bude to pravé. To ale není všechno. Hyaluronové sérum především zintenzivní hydrataci v pleti a vypne ji. Zároveň jsem byla schopná vysledovat onen zmiňovaný regenerační efekt. Při použití na noc se mi rychleji hojily stroupky po rýpání pupínků a pleť vypadala celkově zdravěji.

Plusy

  • kompaktní a lehké balení
  • snadná roztíratelnost bez pocitu ulepení
  • bez parfemace
  • hydratační i regenerační účinky
  • velmi příznivá cena
  • český výrobek

 

Minusy

  • pumpičku jde někdy hůře zmáčknout

 

Hyaluronové sérum Saloos je podle mě nutnost pro každého, kdo chce posunout svou péči o pleť kousek dopředu. Dopřeje vám totiž něco navíc a jeho výsledný efekt na pleti je opravdu viditelný.

Související produkt
Hyaluronové sérum 15 ml
Saloos / 288 Kč
Hyaluronové sérum v sobě spojuje komplex dvou druhů kyseliny hyaluronové. Díky tomu má výrazné hydratační a vyhlazující účinky, pleť aktivně regeneruje a chrání před vysušením i známkami stárnutí.
Detail produktu