Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vánoční sady pro čajomily

Vánoční sady pro čajomily Obdarujte své blízké na Vánoce sadami čajů od English Tea Shop.
Pavlína Klaudová
3,3 5
3

Vánoční sady pro čajomily zdroj: pixabay.com

S nadcházejícími Vánoci je potřeba vymyslet mnoho a mnoho variant, kterými potěšíte své blízké. Máte doma čajomila? Nebo snad chcete potěšit něčím hezkým svoji milou šéfovou? Případně nevíte, čím byste obdarovali babičku? Nudí vás čaje s chemickými aromaty, které se nedají pít? Nevadí, my pro vás máme něco, co si zamilujete nejen vy, ale i vaše okolí.

Možná to zní až moc abstraktně, ale jsem přesvědčena, že kdyby neměla Eva v ráji po ruce jablko, souvisel by první hřích s úžasným, voňavým, horkým, lahodným čajem. Protože nic jiného tak dobře nezahřeje a neudělá dobře na duši. A co pomůže v zimních měsících prohloubit už tak vřelé city než to, že nachystáte nějakou chutnou čajovou kombinaci do termosky vašeho miláčka?

Čaje od English Tea Shop jsou úžasně vyvážené, chutné kombinace ovoce, koření a bylin, s kterými se váš život stane barevnějším. Bohužel nebo spíš bohudík musím upozornit na to, že tyto čaje způsobují závislost. Jejich krásné barevné obaly přímo vybízí k tomu, abychom pro ně sáhli do regálu, omamná vůně přesvědčuje i toho největšího skeptika o tom, že bez nich nemá jeho život pražádný smysl. Vánoční čajové kompozice jsou vybrané tak, aby dokázaly uspokojit i ten nejmlsnější jazyk. Můžete si vybrat mezi několika kombinacemi podle toho, jakému čaji zrovna dáváte přednost.

Ve vánočních kolekcích najdete jak čaje černé, zelené, bílý čaj, ochucené čaje, čaje bylinné, ovocné. Můj úplně nejoblíbenější je čokoládový rooibos s vanilkou. Jako dárek pod stromeček můžete svým blízkým vybrat buď čaje ve vánoční papírové krabičce, nebo upřednostnit ty v kovovém boxu. Papírové krabičky obsahují 12 nebo 96 kusů čajů, kovové 72 kusů. Menší krabičky jsou potištěné hezkým zimním designem, větší oslavují vánoční čas ve zlatém a žlutém kabátku. Kovové krabičky se prezentují typickými vánočními motivy.

Pokud jste se s čaji od English Tea Shop ještě neseznámili, je následující adventní a vánoční čas tím pravým obdobím. Protože vám s nimi nejen nebude zima, ale také vám přinesou krásné chvíle plné potěšení pro vaše chuťové buňky.