Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Víceúčelový balzám Nourish London

zdroj:

Britská značka Nourish London je naší novinkou a přináší spoustu skvělých produktů čisté přírodní kosmetiky. Jedním z nich je víceúčelový antioxidační balzám, který jsme si zamilovali! Přečtěte si, co všechno umí a co za tím je.

Novinka Nourish London

 

V Nourish London vyrábí naprosto vyjímečnou přírodní kosmetiku. Všechny produkty jsou vhodné pro vegany a napumpované aktivními látkami. Kombinují moderní vědecký výzkum a čistou přírodu, díky čemuž vznikají jedinečné produkty, na kterých se stanete závislými. Stejně jako já. Už se těšíme na testování dalších produktů.

Pro pleť pouze dobroty

Složení tohoto zázraku si mě získalo okamžitě. Na 10 luxusních rostlinných olejů, mořské řasy, výtažek z brukve nebo pelargónie.. Vše plné antioxidantů a výživy až po okraj. Není divu, že dostal název “super balzám”. Balzám obsahuje 78 % organických složek a stejně jako všechny produkty Nourish London má certifikát Vegan a Cruelty Free.

Co všechno zvládne

Nebála bych se říci, že by tato novinka na našem e-shopu, všem minimalistům hravě stačila jako jediný produkt. Balzám můžete použít jako odličovač na obličej i oči, čisticí balzám, vyživující krém nebo masku, balzám na tělo nebo rty ale i do vlasů místo oleje na suché konečky. Navíc hojí - vše od nehtové kůžičky po odřený nos.

Byla to láska na první pohled?

Ano! Balzám jsem si absolutně zamilovala pro jeho svěží bylinkovou vůni rozmarýnu a geránia, použití, složení ale hlavně pro to, jaké zázraky udělal s mojí pletí. Bohužel moje pleť je spíše suchá, hlavně na tvářích a nose. Hned po prvním umytí tímto balzámem mi bylo jasné, že to je ono. Moje pleť byla vyživená, hladká, jasná. Cítila se jako po plné večerní rutině, ale zatím to bylo pouze čištění.

 

Jak balzám používám já

Balzám nyní používám na dvojí čistění pleti, tonizuji a nanesu tenkou vrstvu místo séra a pleťového i očního krému. A moje pleť je vážně spokojená. Dostatečně vyživená, jemné vrásky zmizely. Po několikadenním používání se mi dokonce sjednotil tón pleti. Za mě velká paráda.

Tipy navíc:

  •  Součástí balení je i mušelínový ručníček na obličej. Měkký, příjemný, užitečný.
  • Balzám je skvělý i jako maska na krk a dekolt

 

  • Používám ho i jako balzám na nohy, po použití jsou jako miminko
  •  Výborně zaceluje nehtovou kůžičku
  • povzbuzující aromaterapeutické účinky