Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Valentýn pro muže

3,3 5
9

sv. Valentýn zdroj: unsplash.com

Svátek zamilovaných se blíží. A my bychom rádi dodali, že nejen zamilovaných, ale také milujících. Tedy i těch, kteří si navzájem sundali pověstné růžové brýle a milovat se nepřestali. Svátek sv. Valentýna je jedinečnou příležitostí, díky které můžete potěšit svého muže a dárečkem vyjádřit, že o něj rádi pečujete.

V péči o mužskou pokožku si můžete z přírodní kosmetiky vybrat z několika značek, každá má své přednosti a je určená pro různé typy nebo problémy pleti. Řada Wild Utah od Martiny Gebhardt je určená pro mužskou pleť napříč věkem. Zákazníci si ji často vybírají díky plné, ale nevtíravé vůni a samozřejmě vyhovujícímu složení, které pleti dodá vše, co potřebuje. Šťávu z Aloe Vera obsahuje německá značka Santaverde. Její řada Xingu pro náročnou zralou pleť ocení jak kůže stárnoucí, tak i ta, která na tom zrovna není nejlépe.

Bylinky divoké Ameriky

Kaňony, útesy, srázy, skalnatá krajina a téměř nedotčená příroda. Takový je západoamerický stát Utah. Jeho suchá, vysoko položená krajina s nepříliš hustým osídlením, dává život mnoha bylinkám, které jsou teplomilné a schopné růst i na skalnatém podloží. Léčivé bylinky objevili již původní obyvatelé této oblasti. Indiáni dokázali rozpoznat blahodárné účinky rostlin na kůži a míchali si z nich masti, používali je jako vykuřovadla k mystickým rituálům a prováděli s nimi očistné ceremonie. Výraznější vůně těchto bylin voní spíše mužům a jsou pro jejich pleť také vhodnější.

Luxusní řada Wild Utah je určená i pro citlivou pleť, která může být podrážděná nebo má sklon k alergickým reakcím. Pomáhá navrátit pokožce rovnováhu a dokáže hojit drobná poranění způsobená třeba při holení. Pleťová řada poskytuje vitaminy A, C a E, které pomáhají chránit proti nepříznivým vlivům okolního prostředí a působí antioxidačně. Zároveň zanechává pokožku hutnou a vláčnou, krásně vyživenou. Tonikum po holení obsahuje pouze 14 % alkoholu. Je to koncentrace, která nedráždí a nevysušuje pokožku. Obsažený extrakt ze šalvěje navíc působí antibakteriálně. Fluid na holení neobsahuje mýdlo, které má tendenci vysušovat, ale oleje, které krásně změkčují vousy a napomáhají snadnějšímu oholení. Celá řada Wild Utah má v sobě extrakt z coloradské borovice, jalovce a pelyňku trojzubého.

Brnění Anti-age

Začínají se vašemu muži tvořit ty krásné vrásky, které mu tak sluší? Ano, na mužích milujeme i vrásčitou pleť a bílé vlasy. Víme, že stárnoucí pleť může vypadat svěže a zdravě, to už ovšem vyžaduje nějakou péči. Pleťová řada Xingu od značky Santaverde je unisexová, vhodná pro muže i ženy. A je naprosto skvělá. Pleťové sérum je pro ty, kteří potřebují dát svou pleť co nejdříve do pořádku a vyžadují citlivou a vydatnou péči. Příznivé účinky kosmetiky Santaverde jsou založené na šťávě z Aloe Vera, která je zde obsažena místo vody. Dále sérum obsahuje vysoce kvalitní oleje a rostlinná másla, které dobře vyhovují přirozenému složení kůže, takže je pleť dokáže krásně vstřebat. Kromě Aloe Vera pleťové sérum obsahuje ve velké míře výtažky z oříšků kešu, které jsou bohaté na množství prospěšných látek a dokáží stimulovat a regenerovat pleťové buňky. Po séru je vhodné použít krém ze stejné řady. Anti-age krém Xindu je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o stárnoucí nebo dočasně narušenou pokožku. Šťáva z Aloe Vera dodává hydrataci a navíc přináší pleti vitaminy, díky kterým kůže snadněji bojuje s negativními vlivy okolního prostředí. Tak jako v produktech od značky Martina Gebhardt ani zde samozřejmě nenaleznete minerální oleje, parabeny nebo silikony a žádná přidaná barviva.

Oční krémy vyživují okolí očí, zjemňují a dodávají pružnost této jemné části obličeje. Lehký krém na oči od Santaverde je bez parfemace a okamžitě se vsakuje. Což jsou ve zkratce dvě výhody, které by se mužům mohly zamlouvat. Krém oční okolí posiluje a dodává mu pevnost.

Ať už pro svého milého vyberete cokoli, je to důkaz vaší pozornosti a lásky, kterou k němu chováte. Užijte si tento ten jenom ve dvou a pečujte o sebe. Je to další příležitost váš vztah posílit.