Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biooo tipy na svátek všech zamilovaných

Biooo tipy na svátek všech zamilovaných Pokud chcete letos oslavit svou lásku něčím jiným než bonboniérou ve tvaru srdce či vzkazem na sociálních sítích, máme pro vás řešení. My v biooo vyznáváme originální vyjádření romantických citů a abychom vám ulehčili výběr dárku, připravili jsme pro vás balíčky přírodních produktů, kterými zaručeně uděláte radost jak svojí drahé polovičce, tak i sobě.
Lucie Kalčíková
4,0 5
5

valentýnské balíčky zdroj: Biooo.cz

Historie svátku svatého Valentýna sahá až do starověkého Říma, kdy podle legendy kněz Valentýn porušil zákaz vládce Claudia II. a tajně oddával páry. Dne 14. února byl kněz za tuto tajnou podporu milenců popraven a tímto dal vzniknout romantickému svátku všech zamilovaných.  Ať už patříte do řad jeho příznivců nebo máte raději náš český 1. máj, radost své lásce můžete udělat kdykoliv

Mezi nejčastější dárky na sv. Valentýna patří právě zmiňovaná valentýnka s vyznáním lásky, květiny, sladkosti, romantické večeře. Pokud chcete letos oslavit svou lásku něčím jiným než bonboniérou ve tvaru srdce či vzkazem na sociálních sítích, máme pro vás řešení. My v Biooo.cz vyznáváme originální vyjádření romantických citů, proto jsme pro vás připravili balíčky přírodních produktů, kterými zaručeně uděláte radost své drahé polovičce i sobě. Produkty jsou baleny v celofánu, který je zcela biologicky rozložitelný. Více se můžete dočíst v článku Eko balení nejen na Valentýna.

Něžná relaxace

Představte si hřejivé přítmí s plápolajícími svíčkami a vzduch prosycený nádhernou zklidňující vůní éterických olejů grapefruitu, pačuli a santalového dřeva, kterou vám zajistí Aroma sada Yoga od Taoasis. Pačuli je odjakživa považováno za afrodiziakum, snižuje úzkost a napětí. Vůně santalového dřeva vás dokonale uvolní pro zážitky ve dvou a zároveň působí proti bolestem a křečím a má protizánětlivé účinky. Šálek bylinného čaje s heřmánkem a růží Numi ještě více prohloubí příjemné pocity relaxace.  Heřmánek má blahodárný vliv na nervy a jejich zklidnění a růže má afrodiziakální a antistresové účinky. S tímto relaxačním balíčkem si můžete užít útěk od rušné reality a odpočívat v laskavém objetí vůní a svého partnera.

Romantika ve dvou

Skvělá večeře, příjemná intimní atmosféra, krásná chvíle s vaším partnerem předem stvořená k polibku... Obavy o svěží dech můžete nechat rozplynout na jazyku spolu se zdravými žvýkačkami s mastichou, která intenzivně dezinfikuje ústní dutinu a růží, která dodá příjemnou chuť. Žvýkačky od značky Chios GMGA jsou vhodné nejen pro svěží dech, ale i pro zdravé zažívání. Věděli jste, že i intimní pomůcky mohou být zcela přírodní a zdraví nezávadné? Kondomy Glyde mají čistě rostlinný původ, takže jsou vhodné i pro vegany, nenajdete v nich umělé parfemace ani silikony. Jsou vyrobeny z přírodního latexu a díky jedinečné metodě výroby jsou velmi tenké. Nebudete o nich tedy ani vědět, a přesto vás ochrání stejně dobře jako ty konvenční. Vhodným doplňkem k nim pak bude BIOglide Lubrikační gel, natural s obsahem rostlinného glycerinu, který je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. 

Voňavé potěšení

Pokud se s vaší drahou polovičkou rozhodnete zůstat na valentýnský svátek doma, můžete si užít pohodu i ve vaší koupelně. Univerzální tekuté mýdlo od Dr. Bronner's s jemnou vůní růží pečuje čistí pokožku šetrně a zároveň uvolní unavené nervy a povzbudí vaše smysly tím správným směrem k večeru plnému lásky. O vlasy se pak postará Everyday šampon od Farfally, a můžete si zahrát romantickou scénu jako z filmu a navzájem si umýt vlasy. Šampon je vhodný i pro vegany, neobsahuje SLES , SLS, silikony, parabeny a ani umělou parfemaci. Posiluje strukturu vlasů a ty se po něm nádherně lesknou. Abyste co nejvíce prodloužili pocit čistoty a svěžesti, je tu nádherný, veganský a velmi účinný přírodní deodorant v papírovém balení od Ben & Anna, který vás okouzlí jemnou vůní růžového grepu, který uvolňuje unavené nervy i tělo a působí pozitivně na naši náladu.