10 univerzálních pomocníků, bez kterých se o prázdninách neobejdete

5,0 5
5

Univerzální pomocník na dovolenouzdroj: shutterstock.com

Prázdniny a dovolená jsou doba, kterou si chceme naplno užívat a plnohodnotně prožít každý okamžik. Cestujeme či chodíme nalehko a letní bezstarostnost se odráží i v neochotě akceptovat komplikace či zbytečné zdržování. V tuto dobu nejlépe dokážeme ocenit věci, které jsou univerzální, spolehlivé a víceúčelové.

Naštěstí i mezi kosmetickými produkty najdeme takové, která nám šetří čas, místo v zavazadlech a dokáží nám pomoci s nejednou nesnází. Inspirujte se naším seznamem a užívejte si léta bez zbytečných průtahů.

Přejít na sekci článku:

Základní letní hygiena

Základní letní hygienazdroj: shutterstock.com

Mýt se musíme. Všichni. Aspoň občas (speciálně, pokud používáme mhd, na což se často zapomíná). I děti je potřeba v létě občas trochu omýt, abychom si mohli být jisti, že jde o ty správné (nebo naše). Ale trávit v koupelně víc času než pár minut, když je tak krásně? Dejte s tím pokoj, kdo na to má v létě čas.

Velká rozvětvená rodina rozhodně ocení univerzální mycí gel Coslys. A ocení ho hodně a často, takže ho potřebuje v adekvátním balení. Umyjete si obličej, vlasy, tělo, děti, miminka, babičku, dědečka, psa, ovoce i zeleninu. A ještě vám zbude. A myjte se, kde chcete, klidně v rybníce, protože tímhle gelem rozhodně nikomu neublížíte.

Nebo byste přece jen raději něco fajnovějšího, ale stejně rychlého? Něco s přidanou hodnotou a duchovním přesahem? A hlavně, aby to vonělo… Pak zkuste tekuté hydratační mýdlo na tělo a vlasy Shikakai Dr.Bronner's. Spojení firmy s maximálně etickými zásadami fungování, shikakai aneb základu ajurvédské péče o vlasy a konopného oleje vám zajistí když ne okamžité duchovní probuzení, tak alespoň dokonalou svěžest a krásné vlasy a i to se počítá.

Že fakt nemáte čas? A jste někde, kde neteče voda? Tak to je skutečně prekérní situace… Tak se alespoň odličte a osvěžte dokonale voňavou micelární vodou Evolve, která pleť vyčistí, osvěží a opečuje. A až vám dojde, tak fakt najděte alespoň potok….