Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

3 malá tajemství pro spánek do krásy

3 malá tajemství pro spánek do krásy Vyspěte se do krásy.
Hana Bartušková
5,0 5
2

3 malá tajemství pro spánek do krásy zdroj: shutterstock.com

Takové ty základy známe všichni. Dodržovat pravidelný denní režim, spát osm hodin denně a nechodit spát s make-upem. To aby se pleť mohla během noci bez problémů regenerovat.

Ale co když chcete pleti dopřát něco víc? Tak zkuste přidat něco málo do své večerní péče...

Přejít na sekci článku:

Noční maskování

Tzv. spací masky jsou hitem posledních let. Přišlo to k nám z Asie a většina těchto masek je speciálně vyvinuta tak, aby působila přes noc. Víte ale, že když si vyberete tu správnou masku, tak ani nemusí být označená jako spací a stejně si ji můžete nechat až do rána? Taková maska s výživnými aktivními přírodními složkami se totiž ani umývat nemusí.

Pokud chcete sílu spací masky vyzkoušet, tak vězte, že nejvíc díky takové masce získá suchá, citlivá nebo normální pleť. Noční masky jsou výživné, hydratační a často i protivráskové. Tyto krémové masky nanášejte až úplně nakonec před spaním. Nejdříve vyčistěte pleť, tonizujte, naneste své obvyklé večerní sérum i krém. A teprve poté naneste vrstvu krémové masky. Tímto způsobem nejen, že využijete maximální hydrataci a výživu z masky, ale také i aktivní složky ze své obvyklé péče.