3 malá tajemství pro spánek do krásy

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Ústa k zulíbání

Ústa k zulíbánízdroj: shutterstock.com

Ústa o nás říkají mnohé, tedy krom toho, že mluvíme, tak i samotná jemná pokožka rtů hodně prozradí. A proto se o ni musíme pořádně starat. Pravidelné používání balzámu na rty by mělo být samozřejmostí, stejně tak i použití hutného balzámu každý večer před spaním. Ale existují dvě jednoduché složky, které byste měli také vyzkoušet. A to hlavně v noci.

Bambucké máslo. Čisté je nedoceněným kosmetickým zázrakem. Namažete s tím vše. Letmá vrstva na rty před spaním dokáže během noci zacelit a zjemnit rty po dlouhém namáhavém dni. Stejně tak můžete bambucké máslo použít i jako hutnou noční masku na pleť. No a jestli vám obyčejné nestačí, zkuste to s příměsemi dalších přírodních látek. Takové balzámy od Saloosu se vám na nočním stolku určitě neztratí.

Mandlový olej. Ukazuje se, že právě mandlový olej je jeden z nejúčinnějších pro regeneraci rtů během noci. Stačí jenom lehká vrstva každý večer před spaním. Mandlový olej vyhlazuje, zjemňuje, regeneruje. Ráno se pak probudíte se rty jako novými. Pro protivráskový efekt můžete do mandlového oleje přimíchat něco málo arganového oleje, získáte tak koktejl mládí pro své rty.