Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 důvodů, proč používat peeling

5 důvodů, proč používat peeling S peelingem pro lepší pleť.
Hana Bartušková
5,0 5
2

5 důvodů, proč používat peeling zdroj: shutterstock.com

Peeling známe asi všichni. S mechanickými zrníčky nebo s ovocnými enzymy a kyselinami dokáže takový peeling odstranit suché šupinky na pleti, projasní a sjednotí celkovou barvu pleti a tak nějak prozáří a postupně zlepšuje kvalitu pokožky. Pořádný peeling, ať už tedy mechanický nebo ten enzymatický, by nám prostě v koupelně neměl chybět. Protože prostě proto!

Přejít na sekci článku:

Zbavíte se všech nečistot

Zbavíte se všech nečistot zdroj: shutterstock.com

Občas můžete mít pocit, že jste nasbírali všechen smog, špínu a stres během dne. A že se to pleti nelíbí a že je špinavá. Úplně cítíte, jak všechna špína proniká do pórů, ucpává je a tvoří se černé tečky z nečistot. Tak potom je na čase sáhnout po peelingu. Ten nejenže dokonale umyje pokožku, ale pomůže i hloubkově vyčistit póry a odstraní všechny během dne nasbírané nečistoty.

BIOOOtip: Pro takové chvilky si vyberte třeba Coslys Exfoliační krém pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje rýžový prášek pro čistou pleť, výtažky z tužebníku a lilie pro jemnost a velkou dávku jojobového oleje pro extra péči o každý typ pleti.

Související produkt
Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou 75 ml
Argital / 368 Kč
Hypoalergenní scrub a pleťová maska je vhodná k účinnému čištění a projasnění přecitlivělé pleti se sklony k alergickým reakcím. Pokožku jemně čistí, zanechává ji vláčnou a projasněnou.
Detail produktu