Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 důvodů, proč používat peeling

5 důvodů, proč používat peeling S peelingem pro lepší pleť.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Podpoříte regeneraci pokožky

Podpoříte regeneraci pokožky zdroj: shutterstock.com

To je takové malé tajemství. Pleť se obnovuje každé čtyři týdny, suché svrchní šupinky kůže odpadávají a místo nich se postupně objevují krásnější a jemnější spodní vrstvy. A tento proces právě peeling podpoří a zefektivní. Díky tomu se bude pokožka rychleji a lépe regenerovat a snadněji obnovovat. Jen to prostě nesmíte přehnat, příliš častý peeling naopak kůži poškrábe a poškodí. Musíte si totiž ten nejlepší peeling správně vybrat.

BIOOOtip: Vyberte si u Martiny Gebhardt. Jemný peeling je plný olejů a pečujícího bambuckého másla. A taky květinových výtažků a růžové vody. Pro jemnost, ale účinnost. Sjednocuje barevný tón, zlepšuje prokrvení a celkovou barvu. Podporuje regeneraci a navrací pokožce zdravější a krásnější vzhled.

Související produkt
Peeling soft na obličej a dekolt 100 ml
Martina Gebhardt / 501 Kč
Jemný peeling na obličej a dekolt šetrně uvolní póry a odstraní nečistoty z normální až mastné pokožky. Zároveň podpoří její prokrvení a pomůže sjednotit její barevný tón.
Detail produktu