Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biofáze od Nobilis Tilia

Biofáze od Nobilis Tilia Biofáze je unikátní metoda ošetření pleti od Nobilis Tilia, která je založená na stimulaci produkce enzymů v pokožce.
Jana Konečná
5,0 5
8

Nobilis Tilia Biofáze zdroj: Nobilis Tilia

Biofáze je naprosto unikátní metodou přírodního ošetření pleti od kosmetické firmy Nobilis Tilia. Toto ošetření je založeno na kombinaci koncentrovaných bylinných sér, které fungují na bázi enzymatické regenerace. Na rozdíl od ostatních kosmetických produktů, které vsázejí na účinky enzymů na pleť, přípravky biofáze tyto enzymy přímo neobsahují, ale naopak podporují tvorbu enzymů, které jsou v pokožce již obsaženy a přirozeně se v ní tvoří.

Enzymy jsou látky, které jsou nezbytné pro jakoukoliv biochemickou reakci, která se v našem těle děje. Pro pleť jsou enzymy nezbytné především pro odstraňování odumřelých buněk a tvorbě nových, detoxikaci, posílení přirozené obranné funkce a urychlení hojení různých druhů ranek či probíhajících zánětů. Pomáhají pleti udržet si zdravý a mladistvý vzhled a vypořádat se se zátěží a nepříznivými vnějšími vlivy. Metoda biofáze vám díky tomu může odpomoct od celé řady pleťových obtíží.

Přejít na sekci článku:

Jak metoda biofáze funguje?

Jak metoda biofáze funguje? zdroj: shutterstock.com

Hromadění toxických látek a nedostatečná výživa pleťových buněk má na svědomí dehydrataci pleti, různé záněty, otoky a skvrny na pleti, zvýšenou citlivost, akné, alergie či ekzémy, ochablou a zašedlou pleť, tvorbu vrásek a dalších známek předčasného stárnutí pleti.Séra z řady biofáze znovu aktivují pleťové enzymy, které se pak postarají o rozproudění lymfy a krve, čímž urychlí odplavování toxických látek z pleti a podpoří přísun a vstřebávání tolik potřebných výživných látek.

Metoda biofáze zahrnuje celou řadu sér, které obsahují kompozice éterických olejů. Každé sérum potom pomáhá s odlišným pleťovým problémem a jejich vzájemnou kombinací se můžete dobrat naprosto fantastických výsledků. Samotná séra jsou na gelové bázi, výborně se vstřebávají a nezanechávají nepříjemný ulepený pocit. Séra navíc i krásně voní a zahrnou tak i vaše smysly báječným aromaterapeutickým rozmazlováním, čímž ještě více podpoří svůj účinek, protože za pleťovými problémy často stojí právě vystresovaná mysl.

Jak séra biofáze používat?

Kúru se séry z metody biofáze je nejlepší si dopřát v jarním nebo podzimním období. V těchto přechodných obdobích se totiž naše tělo přirozeně detoxikuje, zotavuje se po jarní či zimní zátěži a připravuje se na zátěž novou. Ošetřovací kúra by měla trvat tři měsíce a používá se na noc. V noci se totiž naše pleť sama detoxikuje, takže jí tato kúra může pomoci ještě lépe využít tento přirozený proces. Jednotlivá séra mají přiložené praktické kapátko, se kterým hravě zvládnete nakapat potřebných deset kapek od každého zvoleného séra.

Mezi aplikací jednotlivých sér by měla být desetiminutová přestávka, aby se přípravek stačil dokonale vstřebat. Pokud nemáte extrémně vysušenou pleť, měla by vám jako noční výživa stačit pouze samotná séra. V opačném případě po aplikaci posledního séra vyčkejte deset minut a pak pleť ošetřete svým běžným nočním krémem. Pokud chcete, můžete vyzkoušet i jen jeden přípravek a použít jej jako sérum pod krém. Jestli se však chcete dočkat větších účinků, je vhodné první použít dvě základní séra a až poté vybrané sérum na specifický pleťový problém.