Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem?

Co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem? Věčná každoroční otázka. Co koupit ženě, mamince, kamarádce po stromeček. Přece kosmetiku!
Marcela Fröhlichová
3,3 5
6

Co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem? zdroj: unsplash.com

Pokud zrovna netouží po Ferrari a vy jste ten vysněný muž, který ji ho může dopřát? Ideálním dárkem pro jakoukoliv ženu, kterým nikdy nic nezkazíte, je prostě kosmetika a nejlépe přírodní. Příroda je prostě v módě a taky všechno, co je bio. A je to tak dobře. Určitě máte ve svém okolí či v bezprostřední blízkosti nějakou vyznavačku přírodních produktů od potravin až po kosmetiku. A tuším, že docela váháte, co takové osobě přírodomilné vlastně pořídit na Ježíška, aby to splnilo náročné požadavky. Anebo byste rádi, aby třeba maminka používala více bio produkty? A čím ji tak nějak nenápadně příjemně navnadit? Anebo chcete překvapit kamarádku, která by ráda používala něco přírodního a bio, ale vlastně tak nějak neví, co si vybrat?

Není divu, v dnešní době je na trhu spousta produktů, a kdo se v tom všem má vyznat, že. Naštěstí výrobci jsou hlavy předvídavé a už je zvykem vždycky před vánoci namíchat dárkové balíčky, které hledačům vhodného dárku ulehčí výběr. Dárkový set je prostě hezky zabalená sada produktů. Nemusíte sami složitě hloubat, které produkty namíchat tak, aby obdarované posloužili a potěšili ji. Obzvlášť když jste muž a o kosmetice víte jen to, že se to používá na pleť či na tělo.

Parfémy a mýdla

Cokoliv voňavého musí každou ženu pod stromečkem potěšit. Parfém je asi nejvděčnější dárek, a když je ještě hezky zabalený například spolu s mýdlem, tak se vůně hned násobí. Ideální je totiž vůni vrstvit, to znamená použít tu stejnou vůni parfému i v mýdle či sprchovém gelu nebo tělovém mléku. Tak vůně déle vydrží. Případně si můžete položit dárkové mýdlo mezi vyprané prádlo, aby udělalo parfému předskokana. Neznám ženu, která by to neocenila. Obzvlášť totiž, když se stále bavíme o přírodních parfémech a mýdlech. Takové vůně totiž ženu nejen zkrášlí, ale také působí jako léčivá aromaterapie na smysly.

Péče o pleť

Pokud hledáte vhodný kosmetický dárek pro kamarádku i maminku není vůbec špatné nadělit jim pod stromeček sadu pleťové kosmetiky. Sady většinou obsahují menší balení produktů, takže si obdarovaná může vyzkoušet, jak ji který produkt vyhovuje a pak si třeba koupit velké balení. Tyto dárky jsou jedny z nejvděčnějších. Spousta žen totiž ráda zkouší nové věci, ale většinou se neodhodlají koupit si velké balení kosmetických produktů jen tak naslepo. Od toho jsou přece dárky, abychom dostali něco, co si třeba sami z nějakého důvodu nekoupíme. A není to proto, že bychom nechtěli. Navíc mini produkty jsou prostě roztomilé a hned máte pocit, že dáváte více než jenom jednu krabičku krému.

Sprchové gely, krémy na ruce, balzámy na rty

A pak jsou praktičtější dárky, které nejsou dvakrát inovativní. Ale kdo nikdy nedaroval či nedostal sprchový gel, ať hodí kamenem. Prostě myjeme se všichni a obzvlášť my ženy máme prostě rády ty voňavé lahvičky v koupelně. Proto i s takovým praktickým, možná trochu obyčejnějším dárkem, můžete udělat spoustu muziky, pokud si dáte záležet na výběru. Vybírejte neotřelé a zajímavé vůně, během Vánoc často narazíte na různé limitované edice. A také mějte na mysli samotnou obdarovávanou, jestli má pokožku už zralejší a potřebuje více péče nebo je to fintivá mladice, kterou spíš zaujme tropická vůně. Ideální je kombinace vůně a výživy. Kvalitní pečující sprchový gel spolu s krémem na ruce. A v zimě je ideální dárek také balzám na rty, ten taky potřebujeme všichni a to i muži. Když ho přibalíme k voňavému sprchovému gelu a krému na ruce, je to hned plnohodnotný hezký i praktický dárek.

Související produkt
Čisticí pěna, Starter Set 1 ks
MÁDARA / 529 Kč
Startovací set přináší nejoblíbenější produkty pleťové péče v praktickém balení, které si můžete vzít s sebou na cesty či si ho pořídit jako testovací sadu. Sada obsahuje čisticí pěnu (150 ml) a hydratační fluid (25 ml). 
Detail produktu