Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si pořídit, než začne opravdu svítit sluníčko

Přejít na sekci článku:

Najděte svůj jarní bronzer

Najděte svůj jarní bronzer zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

S bronzery je to těžké. Spousta z nich má oranžový podtón, a třeba na studených odstínech pleti tak vypadají špinavě. Hodně bronzerů je taky spíše tmavších odstínů, takže na středoevropskou po zimě vybledlou pleť se nehodí. Přitom ale když najdete ten správný bronzer v padnoucím odstínu, tak své pleti přivoláte letní opálení lehce i na jaře.

Bronzer si tak určitě vybírejte už teď, hlavně pokud máte bledou a světlou pokožku. Díky bronzu můžete svůj obličej rozzářit i během jarních deštíků a zamračeného pozdně zimního počasí. Jaký ale vybrat? Doporučujeme bronzery od značky ZAO, které mají dokonale hebkou texturu a můžete si navíc vybrat z několika barev, které jsou vhodné pro světlé i tmavé odstíny pleti. Stačí jenom maličko bronzeru na tváře, čelo, nos a bradu a rázem získáte zdravější barvu a svěží tón pleti i bez sluníčka a opálené pokožky. Tak objevte kouzlo světlého bronzeru už v březnu.