Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dárek, který koupíte sama sobě

Dárek, který koupíte sama sobě Nadělte kosmetiku samy sobě pod stromeček.
Ina Havránková
5,0 5
1

Dárek, který koupíte sama sobě zdroj: shutterstock.com

Proč si vůbec kupovat dárky sama pro sebe? Protože samy sebe známe nejlépe a pokud jde o péči o pleť, tak většinou samy nejlépe dokážeme odhadnout, co vlastně naše pleť potřebuje. Taky víme, jaký je typ naší pleti a co na ni platí. Takže nadělte si k Vánocům novou pleť a kupte si podle typu své pleti tu nejlepší pečující kosmetiku. A protože jsou Vánoce, tak určitě zkuste něco luxusnějšího než obvykle, vy si to určitě zasloužíte.

Hlavně vybírejte podle typu své pleti a uvidíte, že leden přivítáte s novou pletí.

Přejít na sekci článku:

Když máte suchou pleť

Když máte suchou pleť zdroj: shutterstock.com

… tak zrovna v zimě si extra péči opravdu zasloužíte. Hlavně na noční péči si dejte záležet, protože přes noc získává pleť svou sílu. Přes noc se regeneruje a přes noc můžou výživné látky působit nerušeně dostatečně dlouho. Poslouží vám určitě jakýkoliv rostlinný olej, na suchou pleť jsou skvělé oleje, jako je arganový, makadamiový nebo avokádový. A nebo si dopřejte extra výživnou kúru, která se postará o hebkost vaší pleti tuto zimu.

Možná vrásky ještě nemáte a vlastně je vám teprve dvacet. I tak ale máte suchou pleť, která nějakou lepší péči potřebuje. Sáhněte po Intenzivních kapslích Happy Aging od Martiny Gebhardt. Ta totiž obsahuje koncentrovanou sílu rostlinných olejů. Kúra je takový malý luxus, který si můžete dovolit každý den. V každé kapsli najdete extra silnou péči pro suchou a napnutou pokožku. Kúra regeneruje, vyživuje, ozdravuje a zjemňuje. Dejte si k Vánocům měsíc péče!