Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dárek, který koupíte sama sobě

Dárek, který koupíte sama sobě Nadělte kosmetiku samy sobě pod stromeček.
Ina Havránková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Když máte akné

Když máte akné zdroj: shutterstock.com

… tak i vy si zasloužíte trošku extra péče do zimy a mrazu. A nadílka pod stromečkem je ideální příležitost, jak vyzkoušet něco nového. Co ale na problematickou pleť pořídit? Mělo by to být jemné a lehké, aby to neucpávalo póry. Mělo by to ale být i výživné a plné aktivních látek, aby z toho měla pleť co nejvíc. Takže co? Máme pro vás řešení. Tedy ne my, ale Mádara má.

Jejich nová řada suchých pleťových olejů je totiž naprosto úžasná. Skvělé jsou úplně všechny. Žádný sice není určený přímo na problematickou pleť, ale stačí si prostudovat složení a hned je jasné, že na problematickou pleť to bude taky skvělé. Žádné komedogenní složky, žádné silikony nebo deriváty ropy. Jen ty nejčistší oleje, které podpoří regeneraci a hydrataci. Na aknózní pleť je skvělý například Obnovující pleťový olej, který má antioxidační účinky, obsahuje vitamin C, který sjednocuje tón pleti, a šípkový olej pro extra regeneraci.