Dejte své pleti malé extra

4,0 5
1

Dejte své pleti malé extrazdroj: shutterstock.com

Pokožka si zaslouží tu nejlepší možnou péči. Vyčistit, tonizovat, hydratovat. To už určitě všichni máme v malíčku. Ale co kdybychom alespoň čas od času nabídli své pleti něco extra. Výživný luxusní olej nebo pleťové sérum vaši pleť oživí a obnoví její přirozenou rovnováhu. Extra péči vám poskytnou i pleťové masky nebo speciální koncentrovaná séra. Navíc, kdo říká, že extra péče je vhodná jen občas? Dejte své pleti něco extra každý den s účinnými séry, oleji i pleťovou maskou.

Přejít na sekci článku:

Přidejte na hydrataci a výživě

Přidejte na hydrataci a výživězdroj: shutterstock.com

Pro zdravou a krásnou pleť přidejte do péče o pleť vitaminy. Vitamin E regeneruje, C sjednocuje tón pleti a pokožku obnovuje. S vitaminy nešlápnete vedle. Pleti pomáhají s hydratací, udržují ji jasnou a jemnou, podporují regeneraci a vyživují. Vitaminy jsou totiž skvělé nejen v ovoci a zelenině, ale i v kosmetické péči.

To dobře vědí u Mádary. A tak do nové řady pleťových olejů přidali štědrou dávku lesního ovoce a vitaminů. V Hydratačním pleťovém oleji najdete výtažky z brusinek, jahod a černého rybízu. Obsažené rostlinné oleje spolu s vitaminy pleť vyživují, podporují její hydrataci a zdravý vzhled. Pleťový olej mimo jiné také pokožku chrání před podrážděním, zklidňuje začervenalá místa a ochraňuje pleť před vnějšími nepříznivými okolnostmi.

Dodatečnou dávku hydratace a výživy najdete také u pleťových masek. Pravidelné používání pleťových masek dokáže pleť posílit, hydratovat a zregenerovat. Hledejte účinné aktivní ingredience, jako je Aloe vera, rostlinné oleje a další přírodní výtažky. Taková je například Krémová maska od Santaverde. Ta hydratuje, vyživuje a posiluje pleť proti vnějšímu poškození.