Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dejte své pleti malé extra

Dejte své pleti malé extra Dopřejte své pleti extra péči každý den.
Hana Bartušková
4,0 5
1

Dejte své pleti malé extra zdroj: shutterstock.com

Pokožka si zaslouží tu nejlepší možnou péči. Vyčistit, tonizovat, hydratovat. To už určitě všichni máme v malíčku. Ale co kdybychom alespoň čas od času nabídli své pleti něco extra. Výživný luxusní olej nebo pleťové sérum vaši pleť oživí a obnoví její přirozenou rovnováhu. Extra péči vám poskytnou i pleťové masky nebo speciální koncentrovaná séra. Navíc, kdo říká, že extra péče je vhodná jen občas? Dejte své pleti něco extra každý den s účinnými séry, oleji i pleťovou maskou.

Přejít na sekci článku:

Přidejte na hydrataci a výživě

Přidejte na hydrataci a výživě zdroj: shutterstock.com

Pro zdravou a krásnou pleť přidejte do péče o pleť vitaminy. Vitamin E regeneruje, C sjednocuje tón pleti a pokožku obnovuje. S vitaminy nešlápnete vedle. Pleti pomáhají s hydratací, udržují ji jasnou a jemnou, podporují regeneraci a vyživují. Vitaminy jsou totiž skvělé nejen v ovoci a zelenině, ale i v kosmetické péči.

To dobře vědí u Mádary. A tak do nové řady pleťových olejů přidali štědrou dávku lesního ovoce a vitaminů. V Hydratačním pleťovém oleji najdete výtažky z brusinek, jahod a černého rybízu. Obsažené rostlinné oleje spolu s vitaminy pleť vyživují, podporují její hydrataci a zdravý vzhled. Pleťový olej mimo jiné také pokožku chrání před podrážděním, zklidňuje začervenalá místa a ochraňuje pleť před vnějšími nepříznivými okolnostmi.

Dodatečnou dávku hydratace a výživy najdete také u pleťových masek. Pravidelné používání pleťových masek dokáže pleť posílit, hydratovat a zregenerovat. Hledejte účinné aktivní ingredience, jako je Aloe vera, rostlinné oleje a další přírodní výtažky. Taková je například Krémová maska od Santaverde. Ta hydratuje, vyživuje a posiluje pleť proti vnějšímu poškození.

Související produkt
Hydratační pleťový olej, Superseed 30 ml
MÁDARA / 979 Kč
Hydratační pleťový olej pečuje o jemnou tenkou pokožku, dodává jí potřebné živiny i hydrataci a současně chrání před podrážděním a začervenáním. Vhodný i pro nejcitlivější pokožku.
Detail produktu