Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dejte své pleti malé extra

Dejte své pleti malé extra Dopřejte své pleti extra péči každý den.
Hana Bartušková
4,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Udělejte si v tom jasno

Udělejte si v tom jasno zdroj: shutterstock.com

Sjednocený a rozzářený tón je pro celkový vzhled pleti rozhodující. Pokožka totiž často působí nezdravě a nejednotně. Pupínky, zbytky po pupíncích, skvrny od sluníčka nebo pigmentové skvrny. S tím vším zatočte a zařaďte do své péče o pleť rozjasňující přípravky. Dáte přednost masce nebo rozjasňujícímu séru?

Rozjasňující maska je skvělá pro občasné používání. Stačí jednou týdně a pleť bude jemnější a sjednocenější. Hebčí a krásnější. Především problematická pleť má většinou nezdravý a nejednotný tón z toho, jak se tvoří pupínky a další nedokonalosti. Bojujte proti mastnotě a problematické pleti s Rozjasňující maskou od Coslys. Ta působí protizánětlivě, obsahuje jíl, který bojuje proti mastnotě a vzniku pupínků. Maska ovšem zároveň vyživuje a hydratuje, a je tak vhodná i pro časté používání, protože nevysušuje.

Náročnější stárnoucí pleť pak potřebuje více koncentrovanější a efektivnější péči. Třeba v podobě pleťového oleje, který svým přírodním složením dokáže rozjasnit i vyživit. Rozjasňující pleťový olej od Mádara obsahuje výtažky z lesních bobulí, které prozařují celkový tón pleti, a zlepšují tak její celkový vzhled. Den po dni je pokožka zářivější a zdravější. Pleťový olej od Mádary se rychle vstřebává, pokožku posiluje a podporuje její regeneraci i hydrataci.