Dejte své pleti malé extra

4,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Udělejte si v tom jasno

Udělejte si v tom jasnozdroj: shutterstock.com

Sjednocený a rozzářený tón je pro celkový vzhled pleti rozhodující. Pokožka totiž často působí nezdravě a nejednotně. Pupínky, zbytky po pupíncích, skvrny od sluníčka nebo pigmentové skvrny. S tím vším zatočte a zařaďte do své péče o pleť rozjasňující přípravky. Dáte přednost masce nebo rozjasňujícímu séru?

Rozjasňující maska je skvělá pro občasné používání. Stačí jednou týdně a pleť bude jemnější a sjednocenější. Hebčí a krásnější. Především problematická pleť má většinou nezdravý a nejednotný tón z toho, jak se tvoří pupínky a další nedokonalosti. Bojujte proti mastnotě a problematické pleti s Rozjasňující maskou od Coslys. Ta působí protizánětlivě, obsahuje jíl, který bojuje proti mastnotě a vzniku pupínků. Maska ovšem zároveň vyživuje a hydratuje, a je tak vhodná i pro časté používání, protože nevysušuje.

Náročnější stárnoucí pleť pak potřebuje více koncentrovanější a efektivnější péči. Třeba v podobě pleťového oleje, který svým přírodním složením dokáže rozjasnit i vyživit. Rozjasňující pleťový olej od Mádara obsahuje výtažky z lesních bobulí, které prozařují celkový tón pleti, a zlepšují tak její celkový vzhled. Den po dni je pokožka zářivější a zdravější. Pleťový olej od Mádary se rychle vstřebává, pokožku posiluje a podporuje její regeneraci i hydrataci.