Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dokonalá péče o ruce v zimě

Přejít na sekci článku:

Extra péče

Extra péče o ruce zdroj: shutterstock.com

Stejně tak jako si jednou týdně uděláte pleťový peeling a masku, dopřejte i svým rukám nadstandardní péči. Zkuste peeling a pečující masku.

Peeling rukou vyhladí pokožku, připraví ji na další péči a odstraní odumřelé kožní buňky. Rozjasní tak tón pokožky a ruce budou vypadat jako nové. Zkuste zařadit peeling do pravidelné péče, alespoň jednou za dva týdny. Peeling volte dostatečně hrubý, aby obrousil pokožku, ale také jemný, aby ji zbytečně nepoškodil. Vybírat můžete ze speciálních peelingů na ruce nebo zkuste použít svůj běžný tělový peeling.

Po peelingu vyzkoušejte pečující krémovou masku. Pokožka na rukou je obroušená a jemná a připravená na jakoukoli další péči. Díky peeling pečující složky krému lépe proniknou do hlubších vrstev pokožky, hydratují a regenerují, vyživují a pečují o kůži. Masku aplikujte nejlépe přes noc. Namažte si ruce hutným výživným krémem, přidat můžete klidně i olej, ruce schovejte do rukavic a jděte spát. Ráno si vychutnejte neskutečně jemnou pokožku svých rukou.

Související produkt
Regenerační krém na ruce a nehty jablko 50 ml
Coslys / 128 Kč
Lehký krém kombinuje sílu bambuckého másla a aloe vera. Poskytuje pokožce rukou bohatou výživu a zároveň ji ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy.
Detail produktu