Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dokonalá péče o ruce v zimě

Přejít na sekci článku:

Sbalte se do kabelky

Péče o ruce do kabelky zdroj: shutterstock.com

Abyste si krásné ruce udržely každý den, i když zrovna na manikúru nebo speciální péči není čas, vyzkoušejte malé pomocníky, které můžete sbalit do kabelky.

Krém na ruce do každé kabelky. A poctivě se mažte několikrát denně! Kupte si miniaturku oblíbeného krému a uvidíte, že vaše ruce vám budou vděčné. Pravidelná hydratace pomůže udržet vaše ruce jemné a hebké a pečují krém navíc podpoří i regeneraci a pomůže pokožce chránit se proti mrazu a chladu, předejít popraskání a jinému poškození.

Nezapomínejte ani na péči o nehty a do kabelky si přibalte speciální výživný balzám na nehty. Obsahuje směs přírodních másel a olejů, často například dýňový olej, který je známý pro vysoký obsah zinku. Zinek prospívá nehtům, přispívá k jejich pevnosti a lesku. Výživná másla pak pečují o nehtovou kůžičku a lůžka nehtů.

Výživný olej Martina Gebhardt určený na nehtovou kůžičku obsahuje zase výtažky z řebříčku, květovou vodu z heřmánku a pomerančový olej, které zajistí zdravá nehtová lůžka, předejdou vzniku záděr a také urychlí růst nehtů. Vysoký obsahu rostlinných olejů, slunečnicového a jojobového, zase posilují a vyživují jemnou kůži nehtového lůžka.