Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Hydratační krém - základ jarní péče

4,5 5
2

Přejít na sekci článku:

Odlehčená výživa

Odlehčená výživa zdroj: shutterstock.com

A Martina Gebhardt nezapomíná ani na starší a pokročilé, takže v řadách pro náročnější a jemnější pleť nabízí pleťová mléka, která jsou odlehčenou verzí krémů a které mají velmi mnohostranné využití. Jsou totiž ve dvojnásobném objemu než běžné krémy a díky tomu, že i v lehčí konzistenci si zachovávají vysokou schopnost výživy, jich spotřebujeme poměrně malé množství. Takže je možné je využít i jako péči o tělo, především dekolt, nebo jako velmi luxusní odličovač. To je velmi vhodné v případě hyperreaktivní pleti nebo pleti, která nesnese odlíčení vodou. V takovém případě prostě jen vmasírujeme trochu větší množství mléka do pleti, abychom rozpustili nečistoty a přebytek následně stáhneme papírovým kapesníčkem. V případě potřeby můžeme dočistit adekvátním tonikem Martina Gebhardt, ale také můžeme pleť klidně nechat jen tak, pokud máme pocit, že je čistá i vyživená dostatečně.

Růžové pleťové mléko je součástí asi nejrozsáhlejší řady Martina Gebhardt Rose, která využívá skvělých účinků růže a je vhodná prakticky pro každou pleť, ale nejvíce ji ocení asi pleť citlivá a křehká. Vlastnosti růže přináší do produktu nejen čistý esenciální olej z růže damascénské, který patří k nejdražším a nejvíce ceněným na světě, ale také spagyrická esence z růže, díky které se do produktu dostanou vlastnosti celé rostliny a nikoliv jen její vybrané části. Stejným způsobem je zkomponované pleťové mléko řady Ginseng - ženšen, které je určené pro pleť náročnou nebo unavenou. Ženšen působí na pleť stejně tonizačním způsobem jako na celý organismus. Oba přípravky pak obsahují - jako ostatně většina produktů této značky - i zlato a stříbro, které mají na pleť velmi pozitivní vliv, ale málokdy je v kosmetice skutečně najdeme.