Jak voní růže?

Jak voní růže?zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Růže je jedna z nejušlechtilejších květin. Ta červená signalizuje lásku, růžová zase něžnost a tmavší vínová je zase symbolem vášně. Růží žádnou ženu neurazíš a pugét růží každou potěší. Růže totiž vypadá krásně už na první pohled a na první přičichnutí se vám roztočí hlava. Ta jemná a smyslná vůně vás přenese do daleké růžové zahrady a ukáže vám klid. To ale není o růžích vše!

Růže také bývá označována jako ženská rostlina, hlavně v aromaterapii. Růžový esenciální olej, růžová květinová voda nebo i jen obyčejné růžové okvětní plátky. Růže posiluje odolnost a přináší řešení pro psychické problémy, protože pomáhá harmonizovat ženskou osobnost. A také harmonizuje ženské cykly, díky tomu působí proti menstruačním potížím, špatným náladám nebo nervovému napětí. Stejně zázračná je růže v kosmetice, posiluje unavenou pleť, je vhodná pro starší zralou pleť, vyživuje a napomáhá celkové rovnováze pokožky.

Přejít na sekci článku:

Přivoňte k vodě...

Přivoňte k vodě...zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Jak voní růže v mýdlu? Je jemná a nenápadná. Je lehká a až nepostřehnutelná. Ale je tam. Chcete růži vyzkoušet, ale na tyhle květinové nálože moc nejste? Pak je mýdlo tou nejlepší volbou. Zavoní, provoní, ale nepřehltí vás a nepohřbí vás v okvětních plátcích. A které mýdlo vyzkoušet? Tak na tuto otázku máme jedinou odpověď, mýdla přece nejlíp umí u Dr. Bronner’s. Ať už sáhnete po tuhé nebo po tekuté verzi, ta růžová vás nezklame.

Voní lehce a jemně, i když vůně na Bronnersovi není to nejdůležitější. Nejdůležitější totiž je, co to všechno umí. Univerzální mýdla vám umyjí tělo, obličej, vlasy. Stačí lehce napěnit a umýt, co je třeba. Naším tajným tipem je použít tuhé mýdlo od Dr. Bronner’s k mytí štětců. Mýdlo totiž zbytečně nevysušuje, nepoškozuje tak vlasová vlákna ve štětci a ten vám déle vydrží jako nový.

Jak voní růže ve vodě? Jste spíš ten opačný typ a chcete se v okvětních plátcích růže vykoupat, celá a hned a včera bylo pozdě? Chcete se ponořit do té omamné a nekonečné vůně všech možných růžových sadů. Chcete na chvíli zavřít oči a přenést se do osamělé zahrady, kde právě rozkvetly červené růže. Chcete na všechno zapomenout a jen relaxovat. Pak potřebujete jen pár desítek minut času, vanu teplé vody a kuličku do koupele od Ceano.

Žlutá, růžová, červená. Tolik jich mají u Ceano a tolik jich můžete nastěhovat k sobě do koupelny. Kakaové a bambucké máslo, mandlový a kokosový olej, esenciální oleje. Vše nejen pro dokonalou vůni a relaxaci, ale také pro skvělou péči o pokožku. Stačí přidat jednu malou krémovou kuličku do horké vody, ponořit svou mysl do té růžové vůně, zavřít oči a relaxovat. Zatímco růže voní, tak rostlinné oleje a másla pečují o pokožku, podpoří její hydrataci, výživu i regeneraci. Pak už jen vylézt z vany, zabalit se do županu, nebo teplého pyžama a dál relaxovat. Pokožka bude jako namazaná a vaše mysl odpočatá pro další den.