Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak voní růže?

Jak voní růže? zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Růže je jedna z nejušlechtilejších květin. Ta červená signalizuje lásku, růžová zase něžnost a tmavší vínová je zase symbolem vášně. Růží žádnou ženu neurazíš a pugét růží každou potěší. Růže totiž vypadá krásně už na první pohled a na první přičichnutí se vám roztočí hlava. Ta jemná a smyslná vůně vás přenese do daleké růžové zahrady a ukáže vám klid. To ale není o růžích vše!

Růže také bývá označována jako ženská rostlina, hlavně v aromaterapii. Růžový esenciální olej, růžová květinová voda nebo i jen obyčejné růžové okvětní plátky. Růže posiluje odolnost a přináší řešení pro psychické problémy, protože pomáhá harmonizovat ženskou osobnost. A také harmonizuje ženské cykly, díky tomu působí proti menstruačním potížím, špatným náladám nebo nervovému napětí. Stejně zázračná je růže v kosmetice, posiluje unavenou pleť, je vhodná pro starší zralou pleť, vyživuje a napomáhá celkové rovnováze pokožky.

Přejít na sekci článku:

Přivoňte k vodě...

Přivoňte k vodě... zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Jak voní růže v mýdlu? Je jemná a nenápadná. Je lehká a až nepostřehnutelná. Ale je tam. Chcete růži vyzkoušet, ale na tyhle květinové nálože moc nejste? Pak je mýdlo tou nejlepší volbou. Zavoní, provoní, ale nepřehltí vás a nepohřbí vás v okvětních plátcích. A které mýdlo vyzkoušet? Tak na tuto otázku máme jedinou odpověď, mýdla přece nejlíp umí u Dr. Bronner’s. Ať už sáhnete po tuhé nebo po tekuté verzi, ta růžová vás nezklame.

Voní lehce a jemně, i když vůně na Bronnersovi není to nejdůležitější. Nejdůležitější totiž je, co to všechno umí. Univerzální mýdla vám umyjí tělo, obličej, vlasy. Stačí lehce napěnit a umýt, co je třeba. Naším tajným tipem je použít tuhé mýdlo od Dr. Bronner’s k mytí štětců. Mýdlo totiž zbytečně nevysušuje, nepoškozuje tak vlasová vlákna ve štětci a ten vám déle vydrží jako nový.

Jak voní růže ve vodě? Jste spíš ten opačný typ a chcete se v okvětních plátcích růže vykoupat, celá a hned a včera bylo pozdě? Chcete se ponořit do té omamné a nekonečné vůně všech možných růžových sadů. Chcete na chvíli zavřít oči a přenést se do osamělé zahrady, kde právě rozkvetly červené růže. Chcete na všechno zapomenout a jen relaxovat. Pak potřebujete jen pár desítek minut času, vanu teplé vody a kuličku do koupele od Ceano.

Žlutá, růžová, červená. Tolik jich mají u Ceano a tolik jich můžete nastěhovat k sobě do koupelny. Kakaové a bambucké máslo, mandlový a kokosový olej, esenciální oleje. Vše nejen pro dokonalou vůni a relaxaci, ale také pro skvělou péči o pokožku. Stačí přidat jednu malou krémovou kuličku do horké vody, ponořit svou mysl do té růžové vůně, zavřít oči a relaxovat. Zatímco růže voní, tak rostlinné oleje a másla pečují o pokožku, podpoří její hydrataci, výživu i regeneraci. Pak už jen vylézt z vany, zabalit se do županu, nebo teplého pyžama a dál relaxovat. Pokožka bude jako namazaná a vaše mysl odpočatá pro další den.