Krása přichází z Anglie

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Vyzkoušejte z UK

Vyzkoušejte z UKzdroj: shutterstock.com

Evolve! Věděly jste, že za vznikem značky Evolve stojí žena, která vymýšlela produkty pro NUDE, luxusní značku pečující kosmetiky? Do Evolve přidala trošku své lásky, mnoho přírodních ingrediencí, ponechala osvědčené postupy a luxusní vůně. V nabídce najdete voňavou tělovou péči, šampony pro krásné vlasy a pleťové krémy plné antioxidantů a dalších účinných látek bojujících proti stárnutí pleti. Vše v jednoduchých fialových obalech, které se staly poznávacím znamením, fialové pro voňavé Evolve.

S5! To jsou hlavně vysoce účinná pleťová séra pro všechny typy pleti. Stačí si jenom vybrat. Séra jsou plná aktivních látek, bojují proti stárnutí pleti nebo akné, rozjasňují, zklidňují. A jen tak mimochodem také regenerují, jsou vhodná pod make-up nebo jako večerní péče, bez problémů nahradí i hydratační krém. Po nanesení mají krémovou konzistenci, ale hned se vsakují a zanechávají pleť hebkou a jemnou. S řasami, rakytníkem, šípkem, biopeptidy a dalšími aktivními látkami. Kdo vyzkoušel, zamiloval se.

Pukka! Pro uklidnění, pro dobrý spánek, pro lepší trávení nebo detoxikaci. Čaje Pukka jsou vytvořeny podle ájurvédského učení a přináší našemu tělu harmonii. Bylinné čaje mají krásné designové balení, dokonale vyvážené složení a chutnají skvěle. Pukka se sice opírá o starodávné ájurvédské tradice, ale v podstatě nabízí vysoce moderní nabídku čajů pro každou příležitost. V nabídce tak najdete čaje pro zamilované, pro chvíle relaxace nebo pro povzbuzení během dlouhého dne.