Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Mádara Time Miracle - cestujte v čase

Mádara Time Miracle - cestujte v čase Produktová řada Mádara Time Miracle prošla obměnou a je ještě lepší a účinnější, než když před tím!
Viktorie Kalinová
5,0 5
2

Mádara Time Miracle - cestujte v čase zdroj: madaracosmetics.com

Tak nám objevili gravitační vlny, paní Mullerová. On to tedy spočítal už před sto lety Einstein, ale tak nějak chyběly důkazy. A taky říkal, že je možné cestovat v čase. Ale taky chyběly důkazy a zatím to nevypadá, že by s tím fyzikové nějak pokročili. Jestli to nebude tím, že je to mezi nimi samý chlap. Protože když se tématu chopily ženy, najednou to šlo. Tedy ne ledajaké ženy, ale ty z Mádary. Ty totiž napřed přišly s naprosto úžasnou anti-age řadou Time Miracle, kterou teď ještě dovedly k dokonalosti. Díky ní se vaše pleť vrátí o pěkných pár let do minulosti a budoucnost se bude najednou jevit úplně jinak.

V čem je Time Miracle řada tak úžasná a zázračná? Těch věcí je hned několik.

1Březová šťáva. Vodní složku všech produktů tvoří nikoliv voda, ale březová šťáva. Toto pojetí posouvá pojem “bezvodá kosmetika” na úplně jinou úroveň. Emulze jsou lehoučké, nádherně se vstřebávají, ale díky aktivními látkami nabité březové šťávě dodají pleti daleko víc než jakýkoliv jiný produkt. Březová šťáva navíc detoxikuje a povzbuzuje, takže každé ošetření je pro pleť doslova energetickou bombou.

2Cell Repair Bio-Complex. Severské byliny jsou plné účinných látek, ale jak jich dostat do krému co nejvíce? Díky dlouhému vědeckému výzkumu spatřil světlo světa speciální patentovaný komplex, který mimo jiné dokáže stimulovat produkci kolagenu v pokožce. Pleť je díky tomu pružnější, pevnější a jasnější.

3Nádherné textury. Přírodní kosmetika občas bývá náročnější na manipulaci. Člověk se s tím smíří, když vidí výsledky, ale stejně… S Mádarou na kompromisy zapomeňte. Všechny krémy jsou lehké jako pírko, okamžitě se vstřebají a zanechají pleť ošetřenou a viditelně vyhlazenou a krásnější. Mysleli jste, že nic takového není bez silikonů možné? Tak už je.

4Efekt. To je to, proč to všechno děláme, že ano. Nestačí, že je produkt nabitý super ingrediencemi, pokud stále nevidíme žádný rozdíl. Tak to tady rozhodně nehrozí a na první výsledky není potřeba čekat měsíce. Už po pár dnech pleť pozná rozdíl a po pár týdnech už to víte jistě. Prostě vypadáte lépe.

5Design. No dobře, je to povrchní důvod. Ale stejně. Péče o pleť je nejen zdravotní, ale také estetická záležitost. A daleko lepší pocit máme v případě, že produkt také nějak vypadá, cákat na sebe elixír mládí z kelímku od hořčice by se nám brzy omrzelo. Černobílé variace nové Time Miracle řady jsou naprosto úchvatné. Nejen, že se tento minimalistický design vyjímá dobře úplně všude, ale také jemně odkazuje k tomu, čeho se snažíme dosáhnout - k harmonii. K využití světla a přijetí tmy. Ke sloučení protikladů v jedné naprosto dokonalé linii.