Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Mandlové pohlazení od Weledy

Mandlové pohlazení od Weledy Mandle pečuje o citlivou a alergickou pleť.
Renata Ježková
3,0 5
2

Mandlové pohlazení od Weledy zdroj: shutterstock.com

Mandle je odvěkým synonymem pro jemnost. Celý plod, který vidíme málokdy, je krásně hebký, pecka hladká, samotné jádro až na hořkou slupičku jemné a sladké. A stejně tak olej, který se z mandlí získává, patří k tomu nejjemnějšímu, co můžeme v péči o pokožku použít. Je vhodný pro každého, od těch nejmenších miminek až po osoby s citlivou nebo atopickou pokožkou. A právě proto si ho Weleda vybrala jako základ svojí řady, která je speciálně určená pro jemnou, hyperreaktivní, citlivou nebo podrážděnou pleť. A pro každého, kdo chce svojí pokožce dopřát tu nejjemnější čistě přírodní péči.

Přejít na sekci článku:

Péče jako hedvábí

Péče jako hedvábí zdroj: shutterstock.com

Zapomeňte na všechna ta “tekutá hedvábí”, která jsou hedvábná pouze díky koktejlu silikonů a na pravé hedvábí také, protože víte, jak se vyrábí? Nic pěkného ani veganského. Takže se možná klidně stačí spokojit s pokožkou, která se na omak hedvábí vyrovná. A takovou nám totiž mandlová tělová péče od Weledy poměrně snadno zajistí, protože mandlového oleje obsahuje skutečně požehnaně. Takže pokud vás trápí suchá nebo podrážděná pokožka, tak zapomeňte na řídké sprchové gely a vyzkoušejte Weleda sprchový krém, který svému označení skutečně nedělá ostudu. Je tak hutný a jemný, že nevědět, že se jedná o přípravek do sprchy, klidně se s ním natřete. Což by ale byla chyba, protože umýt potřebujeme také a právě jednoduché a čisté složení mandlového sprchového krému nám ho zajistí ve vší jemnosti.

Protože na namazání tu už zase máme něco jiného - a sice mandlové tělové mléko. Přestože obsahuje skutečně velké množství mandlového oleje, tak se velmi dobře vstřebává díky skvalenu, který olej odlehčí a extrakt z mořských řas zajistí potřebnou výživu, aniž bychom riskovali podráždění, které mohou občas způsobit klasické bylinné výtažky. Mořské řasy jsou totiž daleko jemnější a přestože obsahují velké množství vitaminů a minerálních látek, tak nezpůsobují žádné alergie. Obsažený včelí vosk potom pokožky efektivně chrání před vnějšími vlivy. A když mluvíme o péči o tělo, tak bychom neměli zapomínat na nejnamáhanější část - ruce. Které často ošetříme tou první věcí, co je právě na dosah. Jenže jsou jednak stejně citlivé jako ostatní části těla, jednak jsou krásné ruce daleko důležitější, než se může zdát. A navíc - celá péče jemně voní po marcipánu. Přijde vám to logické, když je mandlová? Sice to tak vypadá, ale pravý důvod je jinde a sice v pleťové části celé mandlové péče.

Související produkt
Mandlový sprchový krém na citlivou pokožku 200 ml
Weleda / 230 Kč
Mandlový sprchový krém je obzvlášť vhodný pro pravidelnou péči o citlivou pokožku. Spojení mandlového oleje s bambuckým máslem a rostlinnými tenzidy jemnou pleť účinně myje bez nežádoucího podráždění.
Detail produktu