Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Ozónový krém Diozon: Likviduje zánětlivé akné, plísně i herpes viry

Ozónový krém Diozon: Likviduje zánětlivé akné, plísně i herpes viry Ozonový krém Diochi působí silně antibakteriálně a hojivě, poradí si s kožními problémy, akné i ekzémem, na který byly krátké i kortikoidy.
Lucie van Koten
5,0 5
3

Ozónový krém Diozon: Likviduje zánětlivé akné, plísně i herpes viry zdroj: shutterstock.com

Vřídky, opary, spáleniny, akné, ekzém i plísně. Řekněte tomu všemu sbohem. Diozon krém působí tařka zázračně jako kortikoidy, jen se nemusíte bát vedlejších účinků. Není v něm totiž nic víc, než čistý olivový olej a dezinfekční ozon.

Zánětlivé procesy na pokožce se bohužel nevyhýbají nikomu. Boláky, vřídky, akné jsou toho důkazem. A i když pátrání po příčině vám nijak neulehčíme, našli jsme menšího pomocníka, který si poradí s vymizením nelibých pupínků i na poslední chvíli.

Jmenuje se Diozon Clear a na svědomí ho má značka Diochi. Ač má v názvu „krém“, jde spíše o vydatný gel, jímž můžete ošetřit kůži celého těla. Přiznáváme, jeho vůně není příliš líbivá, jeho účinky vám však tento nedostatek hravě vynahradí.

Co Diozon Clear dokáže?

Diozon Clear uvolňuje zvláštní druh reaktivního kyslíku ROS a ozon. Ten zde má funkci hlavně dezinfekční, jelikož dokáže likvidovat jak bakterie, které stojí za mnohými kožními problémy včetně tolik rozšířeného akné, ale i viry a plísně. A vidět svou pleť pod mikroskopem, možná nás překvapí, co vše se zde ukrývá.

Stejně jako je důležitá péče o pleť a její správné čištění, žně mají bakterie i při špatném čištění kosmetického náčiní jako jsou štětce a houbičky, velkou hrozbou pro pleť jsou pak neumyté ruce, kterými se pleti dotýkáme celý den.

Ač sama nejsem zastánce používání ozonového krému pro každodenní péči – už proto, že si naše pleť vytváří olejovou emulzi, kterou je potřeba pleti dopřávat – jsem velkým zastáncem Diozonu na lokální problémy, jenž ničí už v zárodku.

Ozónový krém Diozon: Likviduje zánětlivé akné, plísně i herpes viry

Podlehne i malá krupička či kdejaký pupínek. Reakce s bakteriemi se může projevit menším štípáním, do rána však zánětlivé akné nepřežije. Podobné je to s herpes viry způsobující opary – ty pod tenkou vrstvou krému vysychají během chvilky.

Ozon je velkým pomocníkem všude tam, kde je lokálně potřeba rychlé pomoci s kožními neduhy. Kromě zabíjení bakterií a virů totiž dané místo rychleji okysličuje, a tak urychluje celý proces hojení, ať už jej použijete na cokoli.

Testováno v Biooo.cz

V Biuuu jsme krém rovněž podrobili dobrému zkoumání. Jako náhradu kortikoidů od lékaře posloužil na nepěkný lišej v obličeji, kterému nepomáhalo ani vysušování, ani poctivé mazání tím nejlepším z přírody. Diozon tuhle zátěžovou zkoušku zvládnul zhruba za čtyři dny s tím, že už první den bylo celé postižené místo mnohem méně viditelné. S úspěchem se nesetkalo ani rozsáhlé akné.

Diozon Clear dokáže výborně čistit pleť, hasí veškeré zánětlivé reakce pleti, ovšem poradí si i s plísněmi a jejich spóry. Přichází úleva i u dlouhodobých problémů, přesto však neřeší příčinu, a tak společně s Diozonem se zároveň doporučuje čistit tělo také vnitřně.

Související produkt
Krém Diozon Clear 30 ml
Diochi / 590 Kč
Čistící krém Diozon Clear aktivně regeneruje všechny typy poškozené popraskané pokožky, hojí je a chrání před známkami stárnutí. Krém o pleť intenzivně pečuje, zjemňuje ji a udržuje pružnou.
Detail produktu