Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pěna dní - nejjemnější odlíčení

Pěna dní - nejjemnější odlíčení Mezi odličovacími pěnami od Mádary, Coslys a Eliah Sahil si vybere každý typ pokožky.
Renata Ježková
5,0 5
3

Pěna dní - nejjemnější odlíčení zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Čistící pěny patří právem mezi největší kosmetické hity současnosti. Forma je naprosto úžasná - lehká, nadýchaná, až šlehačkovitá konzistence, která se aplikuje skoro sama a stejně tak snadno smývá. Nicméně neméně úžasný je účinek. Přestože jsou pěny daleko jemnější, nevysušují ani nedráždí ani tu nejcitlivější pleť, mají naprosto skvělé čistící schopnosti. Pleť je odlíčená, vyčištěná a rozzářená. Většina pěn dokonce dokáže odlíčit i oči, aniž by je nějak podráždila. Samozřejmě si často neporadí s voděodolnou řasenkou, ale to je spíš problém řasenky než odličovače. Z hlediska filosofie většiny značek přírodní kosmetiky má voděodolná řasenka tak problematické složení, že se spíše snaží nebrat její existenci na vědomí.

Myslíte si, že pro vás čistící pěna není vhodná? Tak to jste na omylu, protože čistící pěna je vhodná úplně pro každého, jen si musí správně vybrat. Které odličovací pěny jsou tedy ty nej a pro koho?

Mádara čistící pěna

Naprostá star mezi pěnami a jeden z nejprodávanějších produktů Mádara. Kdo jednou zkusí, už nechce jinak, prý :-) Vysoký podíl růžové vody zajištuje sutečně viditelné zjemnění pleti, zatímco jemné mycí složky dokonale odstraní jakékoliv zbytky makeupu či nečistoty.

Pro koho? Ideální pro pleť normální nebo citlivou, kterou důkladně vyčistí, ale nepodráždí. Vhodná i pro teenagery bez zvláštních problémů nebo pro starší pleť, která není příliš vysušená či křehká.

Pěna dní - nejjemnější odlíčení

Coslys čistící pěna pro mastnou pleť

Pokud řešíte nějaké pleťové neplechy, tak toto pěna od Coslys je pro vás. Dostatečně jemná, aby pleť zbytečně nevysušila a plná bylinných ingrediencí, které normalizují činnost mazových žláz a působí antibakteriálně. Nejdůležitější z nich je vřes, který se ještě se šalvějí, myrhou a břečťanem zaslouží o důkladné vyčištění a zmatnění pleti. Vysoký obsah vilínové květové vody působí adstringentně, stahuje póry a působí protizánětlivě.

Pro koho? Pro každého, koho občas potrápí pár pupínků, které se ne a ne zahojit. Pro pleť s akné v jakémkoliv věku. Pro pleť nadměrně se mastící nebo smíšenou s problematickou T-zónou.

Eliah Sahil Anti-age čistící pěna moringa

Myslíte si, že odličovač nemůže být tou největší hvězdou vaší koupelny? Tak až si přečtete složení nové čistící pěny od Eliah Sahil, tak to rozhodně přehodnotíte. Moringový olej, baobabový olej, extrakt z granátového jablka, zimolezu nebo bílého zázvoru jsou jen zlomkovým výčtem pokladů, které v pěně najdeme. Produkt je konzervován jen a pouze éterickými oleji, takže nenajdeme skutečně ani jednu látku jiného než čistě přírodního původu.

Pro koho? Pro majitelky sušší, zralé nebo mdlé pleti. Pěna nejen odlíčí a umyje, ale zároveň o pleť i pečuje. Opatrnost je na místě u citlivé pleti, protože éterické oleje tam nejsou jen tak pro parádu,ale skutečně plní svoji funkci. Pokud ale hledáte produkt, který pleť perfektně vyčistí, ošetří, je nabitý aktivními látkami a je úplně a naprosto čistý, tak vaše hledání právě skončilo.