Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Proti vráskám

Proti vráskám S přírodní kosmetikou proti vráskám.
Hana Bartušková
2,5 5
4

Proti vráskám zdroj: shutterstock.com

Věčné mládí je mantrou dnešní doby. Bez vrásek, pevná, pružná a zdravím zářící pokožka. Přesně taková by měla být. Výdobytky z laboratoře, výdobytky u plastického chirurga a kosmetické novinky, které vyhladí, vyžehlí, vypnou. Proti vráskám je třeba bojovat. A co takto na to jít jinak? S přírodní kosmetikou, která se o pleť nejen postará, ale hlavně nám dovolí stárnout s grácií. Nenechá pokožku zbytečně zestárnout, ale na druhou stranu zase nám dovolí přiznat pravý věk. A která nechá pokožku žít.

A možná se vám nějaká ta vráska sem tam objeví. Protože prostě to už patří k přibývajícím rokům. A možná se na vás usmějí mimické vrásky pokaždé před zrcadlem. Ale to nevadí, protože vy se na ně usmíváte přece také. Navíc s přírodní kosmetikou dostanete nejen péči proti vráskám, ale především také přírodní složení, které vyživuje, hydratuje a pečuje o jakoukoliv pleť. A pokud se pro vrásky přece jenom trápíte, tak zkuste tuto přírodní trojku: antioxidanty, pupalku a něco málo Mádary.

Přejít na sekci článku:

S antioxidanty na jemné vrásky

S antioxidanty na jemné vrásky zdroj: shutterstock.com

Antioxidanty jsou látky, které působí proti volným radikálům. A volné radikály jsou špatné. Způsobují totiž postupné oslabování a stárnutí pleti. Antioxidanty tak patří mezi jednu z nejčastěji používaných látek proti stárnutí pleti. Jsou sice slabé na už vzniklé vrásky, ale dokáží pleť posilovat a zpomalují její stárnutí. Předchází předčasnému stárnutí a zabraňují poškození pleti v důsledku vnějších vlivů.

Antioxidanty totiž pleť proti těmto vnějším vlivům posilují, působí proti smogu a okolní špíně nebo i proti slunečnímu záření. Předchází tak vzniku jemných a mimických vrásek, stejně tak postupnému oslabování pleti. Stáří a vrásky sice možná antioxidanty nezastaví, ale dokáží ho velmi dobře zpomalit. Navíc účinné antioxidanty najdete i v přírodní kosmetice. A pak že prý jen kosmetika z chemické laboratoře umí být efektivní proti vráskám.

Granátová řada od Weledy vám to dokáže. Granátové jablko je jedna z nejvíce antioxidačních přírodních látek, a v kosmetice je proto oblíbená. Weleda ke granátovému jablku přidala rostlinné oleje, extrakty a další látky, jako je Aloe vera nebo bambucké máslo. Tohle všechno promíchat, protřepat a servírovat pro náročnou stárnoucí pokožku. Pramen života to sice není, ale dokonalá péče o náročnou pleť ano. Postará se o pružnost, dodá regeneraci a obnovu, hydratuje a navíc chrání i proti volným radikálům.