Proti vráskám

2,5 5
4

Přejít na sekci článku:

Za extra výživou a strojem času

Za extra výživou a strojem časuzdroj: shutterstock.com

Pupalkový olej patří mezi spíš ty méně známé. Přeci jenom je tak nenápadně schovaný za kokosovým, olivovým, jojobovým nebo arganovým. Ale to je velká škoda. Pupalkový olej je výjimečný vysoce výživným složením, obsahuje kyselinu linolenovou, linolovou a olejovou, na pokožku působí především regeneračně a hojivě. Díky svému výživnému složení a regeneračním účinkům je právě pupalkový olej velmi vhodný jako péče pro zralou pleť. Pomáhá zjemňovat vrásky a dodává pleti výživu. Podporuje přirozenou regeneraci a noční obnovu pleti. Co víc si od krému přát?

Výživnou a hutnou extra péči o stárnoucí pokožku najdete v pupalkové řadě Weleda. Ta má hutnější konzistenci, která dokonale vyhovuje suché, náročné nebo stárnoucí pleti. Je vhodná i pro citlivou pokožku, zklidňuje, ale zároveň podporuje regeneraci a pružnost pleti. Rostlinné oleje, přírodní másla, extrakty, vitaminy a antioxidanty. Prostě vše důležité pro krásnou, spokojenou a vyživenou pokožku celého těla.

Až zastavíte čas, tak vyslovíte díky u Mádary. Přírodní látky dokážou už dneska mnohé. Hlavně tam, kde na to jdou v laboratoři, jako v Mádaře. Vysoce koncentrované složení z přírody, výtažky a extrakty spolu s rostlinnými oleji, to vše pro spokojenou pleť. V Mádaře na to prostě přišli. Jejich protistárnoucí řada nejen vyživuje a hydratuje pokožku, ale především účinně působí proti vzniku prvních vrásek a pomáhá pokožku déle udržet mladou. Krásnou, hebkou, jemnou a neodolatelnou. Vyzkoušejte Mádaru. Je to Time Miracle.