Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Doplňte energii!

Doplňte energii! Přepadla vás jarní únava a nedostatek energie? Sáhněte po březové šťávě, matcha čaji nebo puerhu a dopřejte si zdravé cukry s raw cukrovinkami Govinda.
Viktorie Kalinová
5,0 5
3

Doplňte energii! zdroj: shutterstock.com

Jaro už je definitivně tady a už to nikdo nezastaví. Je to cítit ve vzduchu, je to vidět v přírodě, ze všech stran na nás útočí a dotírá ta surová čistá energie probouzejícího se života. Což je paráda, ale někdy toho může být trochu moc. Se stále častěji se objevujícím sluníčkem a delšími dny máme přirozeně tendenci být aktivnější, ale často na nás ještě dolehnou zbytky zimního vyčerpání. Prostě taková ta jarní únava a to není nic příjemného a už vůbec ne ve chvíli, kdy je třeba zrovna krásně a před vámi fůra práce. Samozřejmě, měli bychom absolvovat nějaký detox, odlehčit jídelníček, více sportovat… Jenže to je všechno tak trochu na dlouhý lokte a vy z té pohovky potřebujete vstát teď hned. Ale ještě než sáhnete po třetím šálku kávy, zkuste ještě pár našich tipů pro okamžité doplnění energie.

  • Březová šťáva - čistá březová míza je skutečný přírodní energy drink. Zlepšíte si pitný režim a navíc dostanete do těla nálož vitaminů a minerálů a ještě to skvěle chutná. Navíc, když zvolíte tu od Sealand Birk, tak si můžete vybrat čistě přírodní příchuť podle nálady. Chcete opravdu nakopnout? Zázvor a limetka. Lehké povzbuzení po obědě? Malina nebo borůvka. S sebou do fitka? Original bez příchuti. Nebo je kombinujte, jak chcete. Bez obav je dejte i dětem, ovšem připravte se pak na to, že ta energie přijde, takže to není úplně vhodné pitíčko po večeři.
  • King Kong (Energy) - bylinné preparáty od Energy jsou opravdu efektivní a přitom velmi uživatelsky příjemné. Většina vyžaduje delší užívání, ale King King tady není od toho, aby na něco čekal. Je to ranař a už první dávka vám může pomoci vyrazit do akce. Ale přece jen se jedná o komplexní preparát, takže to není k nárazovému užití, ale je lepší brát ho skutečně tak, jak je doporučeno - tři týdny a týden pauza. Dávkovat individuálně dle doporučení. Odměnou vám bude nárůst energie, zlepšení trávení, zvýšení imunity a rychlejší regenerace organismu.
  • Něco sladkého? Ale zdravého? Govinda! - ovocné raw cukrovinky Govinda je přesně to, co potřebujete mít neustále u sebe. Vyřešíte klesající energii, vyčerpávající meeting, zapomenutý oběd nebo vás jenom přepadla chuť na něco sladkého? Zapomeňte na tradiční cukrovinky, bonbony s hroznovým cukrem a podobné zhůvěřilosti a sáhněte po něčem, co vašemu tělu prospěje a vám zachutná. Datle, kaštany, mango, kokos, konopní…. Okamžitý přísun energie zaručen.
  • Přece jen byste si dali kafe? Nebo něco na ten způsob? A už jste zkoušeli matcha tee, maté nebo puerh? Matcha i puerh jsou skutečný čaj - tedy ta rostlina - jen každý jinak zpracovaný. Matchu oceníte spíše jako součást smoothies, protože by byla rozhodně škoda ji ohřívat. Aby si udržela všechny svoje prospěšné látky, je potřeba ji míchat se studenými nápoji. Puerh je naproti tomu klasický čaj, který je díky svojí specifické zemité chuti velmi oblíben právě mezi milovníky kávy. Maté není čaj vůbec, nápoj se připravuje ze sušených listů cesmíny paraguayské a jde o jeden z nejvíc povzbuzujících nápojů vůbec. Samotné maté má jemnou nasládlou chuť a výborně se kombinuje s dalšími příchutěmi. Ale pohlídejte si, aby příchutě byly opravdu přírodního původu, jako je tomu třeba u maté od Numi.