Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pupínkový detektiv: co neděláte

Přejít na sekci článku:

Nepijete

Nepijete zdroj: shutterstock.com

Pitný režim je důležitý nejen pro váš organismus a zdraví, ale také pro krásu vaší pleti. Dostatek vody zlepšuje zažívání, dodává nám energii a navíc udržuje pleť krásnou. Dodává totiž hydrataci zevnitř, pleť je pak napnutá a jemná. Dostatečný pitný režim dokáže také regulovat nadměrnou mastnotu, předchází tak vzniku pupínků. Voda navíc detoxikuje a odplavuje nečistoty z těla.

Především v létě byste se tak měly zaměřit na dodržování pitného režimu. Horko a teplé počasí přispívá ke ztrátě vody v organismu a je nutné vodu doplňovat v pravidelných intervalech. A tak si přibalte do kabelky butelku s vodou a dejte si alespoň jednou za hodinu na zdraví... krásné pleti.

BIOOOtip: Chcete podpořit zdravý pitný režim a čistá voda vám nechutná? Zkuste březovou šťávu. Ta od Sealand Birk chutná jako limonáda a můžete vyzkoušet tři různé příchuti. Bříza navíc působí detoxikačně a močopudně, odplavuje nečistoty z těla a podporuje zdravé zažívání.