Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pupínkový detektiv: léto

Přejít na sekci článku:

Když je to lepší

Když je to lepší zdroj: shutterstock.com

Může se ale taky stát, že v létě se vám pleť radikálně zlepší. Slunce totiž funguje také tak, že vysušuje kůži, a působí tak proti bakteriím. Navíc se v létě často mnohem více pohybujeme na čerstvém vzduchu a zdravěji jíme, díky sezónnímu ovoci a zelenině. To vše pozitivně působí na celkový stav těla a kůže. Svou roli často hraje například i pobyt u moře. Slaná mořská voda sice vysušuje, ale zároveň působí blahodárně na mastnou a problematickou pokožku. Pokožka skoro nic nepotřebuje a vypadá prostě krásně sama o sobě.

Díky sluníčku, moři a šťavnatému ovoci, se tak v létě můžete dočkat hladké pleti bez jakéhokoliv pupínku nebo černé tečky. A nejen to, díky opálení se sjednotí pleť, kůže se rychleji regeneruje a tak vůbec vypadá lépe. Je ale také možné, že vysušující efekty sluníčka jen přechodně zamaskují skutečný stav pleti. Z dovolené se tak můžete vrátit sice krásně opálené, ale s dehydratovanou suchou pletí, na které se hned začnou tvořit pupínky i černé tečky.

Související produkt
Minerální make-up Popcorn 10 g
Lily Lolo Mineral Cosmetics / 699 Kč
Minerální make-up s hedvábně jemnou texturou vhodný pro světlý a středně světlý odstín pleti s teplejším broskvovým podtónem. Dodává pleti přirozené rozjasnění, dokonalé sjednocení a bezchybný vzhled.
Detail produktu