Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pupínkový detektiv: s pěnou

Pupínkový detektiv: s pěnou Sulfáty dělají pěnu a občas udělají i pupínek.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Není pěna jako pěna!

Není pěna jako pěna! zdroj: shutterstock.com

Máte i tak sulfáty rádi? Chybí vám ta jemná voňavá pěna? Bohatá, která pokožku jen pohladí? Snadno se roztírá a dobře se smývá. Nejste prostě na mastné odličovací krémy nebo gely? Zkuste mechanickou pěnu!

Šetrné přírodní čistící pěny mají čisté složení bez sulfátů, místo toho obsahují oleje, rostlinné výtažky a další přírodní složky, které pokožku vyčistí, ale přitom nepodráždí ani nevysušují. Pěna pak vzniká díky mechanickému napěnění, aplikátor prožene totiž přípravek přes pěnící mechanismus.

Že nevěříte tomu, že by taková pěna mohla fungovat? Ale jo, zkuste a uvidíte, ta jemnost vás překvapí. Pěny odlíčí, vyčistí a přitom nevysuší. Pro péči tak jemnou, jak kdyby k nám sestoupila s nadýchaného obláčku.

Související produkt
Čisticí pěna 150 ml
MÁDARA / 499 Kč
Čisticí pěna jemně očišťuje pokožku na tváři a na krku. Odstraňuje make-up a nečistoty a pročišťuje kožní póry. Pěna nijak nevysušuje pleť, rovněž je možné ji používat na oblast okolo očí.
Detail produktu