Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Bio kokosová péče Tropic Saloos

Recenze: Bio kokosová péče Tropic Saloos Kokosová péče Tropic Saloos pečuje o pokožku i vlasy a svou vůní vám připomene horké letní dny.
Mája Ráblová
5,0 5
3

Recenze: Bio kokosová péče Tropic Saloos zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Léto se přehouplo do své druhé poloviny a tak už nezbývá moc času užít si všechny ty věci, které k létu patří. K intenzivním slunečním paprskům a vodě určitě patří i tropické ovoce, na které nás tak nějak intuitivně přepadá chuť víc než kdy jindy. Meloun, ananas, kokos,... a jelikož sluněním, větrem, pískem a solí či chlórem, a také zvýšeným odváděním škodlivin z těla dostala kůže pořádně zabrat, měli bychom jí věnovat více péče. Takže pokud si ještě chcete pořádně prodloužit léto jak trvalejším opálením, tak vůní tropů, je pro vás bio kokosová péče Tropic to pravé.

Česká proslulá firma Saloos připravila svou olejovou péči o tělo v několika variantách:

  • Letní Kokos - Tropic
  • Harmonizujicí Kokos - Vanilla
  • Rozmazlujicí Kokos - Čokoláda
  • Osvěžujicí Kokos - Pomeranč
  • Povzbuzujicí Kokos - Caffe Latte
Recenze: Bio kokosová péče Tropic Saloos

Základem této bio péče je chvályhodný kokosový olej v bio kvalitě. Parfemace je tvořena pouze pomocí éterických olejů a například u vanilky díky vanilkovému extraktu. Mě si rozhodně nejvíce získala vůně čokolády, kterou jsem si pořídila i ve formě tělového peelingu a jsem z něj upřímně nadšená, navíc čokoláda mi voní snad každé období v roce. Takový Tropic a Pomeranč umí podtrhnout tu pravou chuť a vůni léta a oproti tomu Vanilla a Caffe Latte jsou jako stvořené pro chladnější období v roce, kdy nás sladká vůně prohřeje na těle i na mysli.

O kokosovém oleji už toho bylo řečeno skrz na skrz všemi médii dostatek, ale bio kvalita zrovna u tohoto typu produktu se opravdu na kvalitě odráží. Pokud nechceme pokožku časem olejem vysušovat (ano, je to pro mnohé paradox), vmasírujte kokosový olej do vlhké pokožky ať už po koupání u moře anebo po sprše. Olej se rychleji a účinněji vstřebá a nezanechá mastný film, a navíc uzamkne v pokožce vlhkost, která je pro ni tolik ceněná, především v parném létě.

Recenze: Bio kokosová péče Tropic Saloos

Bio kokosová péče ale nemá omezené použití pouze na kůži. Je výborná také jako výživný balzám na vlasy, díky kterému vlasy získají zpět zdravý vzhled, lze je pak lépe rozčesat a konečky se nebudou třepit ani lámat tolik, jako bez použití kokosové péče. Nápadům na použití se meze opravdu díky jednoduchému složení nekladou. Lžíce Bio kokosové péče do horké koupele udělá z obyčejného mytí téměř lázeňskou proceduru. Dokonce si můžete zkusit odlíčit oči.

Osobní tip: Pro lenochy a workoholiky vyzvihuji použití do koupele, z té totiž vyleze již namazaní a netřeba žádný další vyživující krok pro pokožku těla.