Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Dizao Omlazující peelingová maska s ovocnými kyselinami

Recenze: Dizao Omlazující peelingová maska s ovocnými kyselinami Omlazující peelingová maska Dizao pokožku viditelně zjemňuje, zanechává ji čistou a projasněnou.
Mája Ráblová
5,0 5
3

Recenze: Dizao Omlazující peelingová maska s ovocnými kyselinami zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Důvod, proč jsem se začala o Dizao peelingovou masku zajímat byl jednoduše v atraktivitě jejího složení. Pár produktů na bázi AHA (Alpha Hydroxy Acid) ovocných kyselin jsem vyzkoušela již dříve, například od Mádary, a byla jsem moc spokojená. V této masce od Dizaa navíc najdeme i kolagen a kyselinu hyaluronovou!

Ovocné kyseliny - snad každý jsme někdy o této ingredienci slyšel, ale někteří se možná k podrobnějšímu hledání nedostali a přitom by byla škoda tuto znalost nemít. Přirozeně se AHA kyseliny nacházejí především v čerstvých plodech ovoce, avšak některé jsou k nalezení i v jiných a neméně běžných surovinách. Mezi nejznámější kyseliny patří kyselina glykolová, kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina pyrohroznová, kyselina mandlová, kyselina vinná nebo kyselina mléčná. Ještě více z nás už zaslechlo i pojem chemický peeling. Pojďme využít úžasných účinků pro pleť pomocí nechemického chemického peelingu díky AHA!

  • Hlavní benefit, který můžeme očekávat je nemechanické odlučování odumřelé vrstvy pokožky, která brání prokrvení a elasticitě pokožky nové
  • AHA kyseliny podporují tvorbu kolagenu a elastinu
  • Zjemňuje i hlubší vrásky a při pravidelném používání je viditelně vyhlazuje
  • Minimalizuje následky stárnutí kůže a poškození slunečním zářením
  • Významně čistí pleť do hloubky
  • Vyhlazuje jizvičky po akné
  • Srovnává (hyper)pigmentací souženou pokožku
  • Stahuje rozšířené póry
  • Sjednocuje tón pleti
  • Pleť bude jemná a vypnutá

Dizao maska je určena na jednorázové použití. Sáček je rozdělen na dvě části. V té první je “plátýnková” maska napuštěná velkým množstvím ovocné masky, v druhé části je regenerační sérum.

Recenze: Dizao Omlazující peelingová maska s ovocnými kyselinami

Ač je maska uvedena jako na jedno použití, dá se při pečlivém zamezení vyschnutí použít i po druhé další den. Masku určitě aplikujte večer (a to na perfektně vyčištěnou pleť, ať je správně hladová a vezme si z masky maximum), je možné mírné začervenání pokožky a navíc, když po aplikaci nebudete na pleť už nanášet žádný makeup nebo krém, pleť se může ještě přes noc samočistit a regenerovat, aniž bychom jí to stěžovali.

Plátýnková maska je chladivá. Příjemně voní a gelem napuštěné plátýnko lehce přilne na obličej. Velkou výhodou je, že maska počítá i s oblastí krku, na který bychom neměli ani při každodenní péči o pleť zapomínat.

Aplikace masky by měla být 15 minut, já nechala působit 20. V uspěchaném dni si člověk alespoň díky této masce dopřeje svých 20 minut relaxu. Už jen kvůli tomu, že maska by jinak než v leže hůře držela a taky protože člověk v ní trochu vypadá jako Klingon, což váš partner obzvlášť ocení, pokud zbožňuje Star Trek.

Po 1520 minutách (podle citlivosti pleti) sejměte plátýnko a omyjte obličej nejdříve teplou a pak studenou vodou. Ještě dokud je pleť vlhká rozdělejte druhou část pytlíčku a naneste na pleť regenerační sérum. Obsažené množství mi vystačilo na čtyři aplikace jak na obličej tak na krk i nehtová lůžka, která mám vždy přes zimu poměrně suchá.

A výsledek? Po použití obou kroků pytlíčku jsem stále chodila kolem zrcadla a sahala si na neuvěřitelně jemnou kůži. Pleť mám krásně čistou, žádné černé tečky, moje místy zpigmentované jizvičky po nenechavých rukách jsou výrazně světlejší. Pleť téměř září. Připadá mi, že i mé jemné vrásky kolem očí a rtů jsou méně nápadné a já se těším na další aplikaci a až všem tento klingonský zázrak doporučím.

Ve finále už Dizao masku má doma osm z deseti kolegyň a já jsem po dlouhé době druhý den vyrazila do světa jen s řasenkou a barevným balzámem. Až teď při napsání této věty mi dochází, že obojí bylo také od firmy Dizao. Na jejich řasenku a balzám 206 nedám v poslední době dopustit! :)