Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Okysličující hydratační krém Naobay

Recenze: Okysličující hydratační krém Naobay Kosmetika Naobay se může pyšnit čistým složením a účinnými látkami, které bude vaše pleť milovat. Téměř v každém produktu pleťové i tělové řady je vysoký obsah šťávy z aloe vera.
Sára Goldbergerová
5,0 5
2

Okysličující hydratační krém Naobay zdroj: BIOOO.CZ

Znáte už španělskou kosmetiku Naobay? Pokud ano, určitě vás zaujala svým krásným designem, díky kterému vypadá v koupelně spíše jako dekorace. Kosmetika Naobay se ale kromě svých povedených obalů může pyšnit i čistým složením a účinnými látkami, které bude vaše pleť milovat. Téměř v každém produktu pleťové i tělové řady je vysoký obsah šťávy z aloe vera. Ta dodává pokožce potřebnou hydrataci a regeneraci. Krémy pro zralou pleť navíc obsahují resveratrol - velice silný antioxidant, který brání stárnutí buněk. Všechny produkty mají také velice příjemnou, nevtíravou vůni, takže zbytečně nedráždí pokožku a jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Nabídka krémů je poměrně pestrá, ale při vybírání mi bylo jasné, že bělící krém a krém s antioxidanty můžu rovnou vyloučit, jelikož nejsou vhodné pro potřeby mé pleti. U extra výživného krému jsem se obávala, že bude příliš hutný a zbytečně promastí už tak mastná místa v oblasti t-zóny. Vylučovací metodou jsem se tedy dostala k okysličujícímu hydratačnímu krému. Ten je ze všech variant nejuniverzálnější a pro mou smíšenou pleť mi připadal nejvhodnější.

Jak už jsem zmínila výše: krém obsahuje velké množství šťávy z aloe vera, takže krásně a dlouhodobě hydratuje i velmi suchou pokožku. Dále obsahuje šípkový olej, který je účinný v boji proti stárnutí pleti (což není nikdy k zahození); všestranně využitelný mandlový olej, který jemně pečuje o aknózní pleť a velice rychle se vstřebává; výživné bambucké máslo – to krému dodává příjemnou, sametovou konzistenci; vitaminy nabitý avokádový olej a na konec zklidňující výtažek z heřmánku.

První dojem mě mírně vyděsil, protože krém na dlani působil hodně hutně a bála jsem se, že se po něm budou mé problematické části pleti příliš lesknout. Jenže mé obavy byly naprosto zbytečné. Krém se překvapivě rychle vsáknul a zanechal pleť hedvábně jemnou a rozzářenou. Ani po několika hodinách jsem neměla pocit, že bych se potřebovala ještě jednou namazat; neobjevila se žádná suchá místa ani pnutí. Okysličující hydratační krém jsem si mohla bez problémů nanést i kolem očí, a to mám pokožku kolem nich trochu citlivější. Nejvíce mě však potěšilo to, jak se krém vypořádal s vyrážkou, která se mi v té době objevila na bradě a kolem úst. Kůže byla zarudlá, občas nepříjemně pálila a objevily se i jakési drobné pupínky. Asi po třech dnech používání okysličujícího hydratačního krému Naobay začala vyrážka ustupovat a nakonec zmizela úplně, což mě velice mile překvapilo. Od té doby se vůbec neobjevila.

Pokud vás kosmetika Naobay zaujala a nevíte, který z krému si vybrat, okysličující krém je asi ta nejsnadnější volba. Nemusíte se obávat, že by se vám po něm pokožka více mastila, jelikož je výživný tak akorát; obsažené oleje jsou vhodné i pro sušší pleť; neutrální složení a vůně se zase hodí i na pleť citlivou a navíc jako bonus k péči o pokožku budete mít vkusnou dekoraci v koupelně, kterou zajisté nikdo nepřehlédne.