Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Peeling s kávou a cukrem od BodhiSpa

Recenze: Peeling s kávou a cukrem od BodhiSpa Recenze: jaký je kávový peeling od BodhiSpa?
Hana Bartušková
3,0 5
5

Recenze: Peeling s kávou a cukrem od BodhiSpa zdroj: biooo.cz

Důvody pro používání peelingu tu jsou. Pro hladkou pokožku. Pro lepší regeneraci. Pro jemnější pokožku celého těla. Proti celulitidě. Proti suché kůži. Proti šupinkaté suché pokožce. Pro pokožku krásnější nejen na pohled, ale i na první dotek. Důvody pro používání peelingu tady prostě jsou. Pokožka je potom jemnější, hebčí, někdy peeling nahradí tělový krém, jindy sprchový gel a taky zlepšuje vstřebávání tělových másel. Pravidelné používání peelingu prostě pokožce prospívá. Teď už jenom na vás záleží, jaký peeling si vyberete.

Kávové peelingy jsou skvělé. Víte, proč? Protože káva je prostě skvělá. Už jen když si přivoníte a hned je den lepší. Kafově lepší. No a pokud nemáte rádi kávu, tak se asi raději poohlédněte někde jinde. Protože kávový peeling samozřejmě tak voní. Tenhle dokonce jako kombinace čokolády a kávy. Hodně sladce a omamně. Trošku jako tyčinky Kofila. Budete si chtít kousnout. Taková jemná vůně, nepřehnaně kávová, ale stále plná teplosti a přívětivosti, kterou vám právě hrneček čerstvé kávy každé ráno nabídne. Jemně mleté se třtinovým cukrem.

Konzistence peelingu je opravdu jemná. Hebká a voňavá. Pokud máte rádi drsně mleté kávové peelingy a pořádné škrabochy s velkými krystalky cukru, tak se připravte na trošku změny. Cukr a káva od BodhiSpa je totiž jemnost sama. Jako pohlazení oblíbeného kašmírového svetříku. To ale neznamená, že by pak peeling nefungoval. Naopak funguje skvěle, lehce vyhladí suchou pokožku, zjemní zdrsněná místa a odstraní nerovnosti.

Recenze: Peeling s kávou a cukrem od BodhiSpa

V peelingu najdete kromě krystalků cukru a kávových výtažků i štědrou dávku olejů a pečujících látek. Kromě rostlinných olejů se v peelingu schovalo i výživné bambucké máslo. Pro tu extra dávku hebkosti a jemnosti, kterou si vaše pokožka zaslouží. Konzistence peelingu je hodně olejová a krystalky cukru se usazují u dna. Před použitím je tak nutné peeling pořádně promíchat a pak si jen naberete pořádnou hrst a pustíte se do díla. Na pokožce je to jemné pohlazení se zrnky péče, která obrousí a vyhladí unavenou pokožku, zatímco kávové výtažky dodají energii, vitalitu a rozjasnění.

Velkou výhodou je fakt, že peeling nejen odstraní veškeré šupinky a suchou pokožku, ale zároveň díky velké porci olejů a másla i pomáhá s hydratací, výživou, regenerací. Po smytí peelingu je pokožka jemná a hebká na dotek, voní jako silně slazená káva a má zdravou barvu. Peeling je tak plný olejů, že už se ani nebudete potřebovat mazat. Do druhého dne je pak pokožka ještě o kousek jemnější, zregenerovanější a stále lehce kávově provoněná. Peeling je ideálním pomocníkem pro pokožku krásnější a jemnější každý další den. Pokud nejste „kafový typ”, tak u BodhiSpa můžete vybírat i z jiných vůní.