Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Pistáciový krém na paty Desert Essence

Recenze: Pistáciový krém na paty Desert Essence Kdybych si měla vybrat mé nejoblíbenější ořechy, rozhodně by to byly pistácie. Nejenže skvěle chutnají, ale mají i spoustu příznivých účinků na naše zdraví: snižují špatný cholesterol v krvi, mají vysoký obsah bílkovin, železa a také vápníku, hořčíku a draslíku. Když jsem objevila pistáciový krém na paty od Desert Essence, bylo mi jasné, že to bude pochoutka (pro mé nohy samozřejmě)!
Sára Goldbergerová
5,0 5
1

Pistáciový krém na paty Desert Essence zdroj: BIOOO.CZ

Kdybych si měla vybrat mé nejoblíbenější ořechy, rozhodně by to byly pistácie. Nejenže skvěle chutnají, ale mají i spoustu příznivých účinků na naše zdraví: snižují špatný cholesterol v krvi, mají vysoký obsah bílkovin, železa a také vápníku, hořčíku a draslíku. Když jsem objevila pistáciový krém na paty od Desert Essence, bylo mi jasné, že to bude pochoutka (pro mé nohy samozřejmě)!

Ve složení mě příjemně překvapila šťáva z aloe vera, která je hned na prvním místě, a zaručuje tak poctivou hydrataci a regeneraci. Pistácie jsou v krému hned dvakrát: nejprve ve formě výtažku a pak ve formě oleje. Díky vysokému obsahu vitaminů a minerálů olej intenzivně pečuje o pokožku, důkladně ji zjemňuje a vyživuje; navíc dodává krému příjemně sladkou vůni. Bambucké máslo je také skvělý pomocník na rozpraskané paty. Aby toho nebylo málo, najdeme v krému i makadamový olej bohatý na vitamin E a regenerační jojobový olej, který skvěle pečuje o suchou pokožku.

krémy na nohy to většinou dost flákám, ale tentokrát jsem se rozhodla být poctivá a pistáciový krém jsem používala každý den. Mé paty si letos zasloužily pořádnou péči, jelikož byly v příšerném stavu. Krému stačí opravdu malé množství, asi tak velikost pistáciového oříšku na jedno chodidlo. Je opravdu hutný a chodidla jsou po namazání hebká a krásně voňavá. I po vstřebání zůstanou zjemněná. Asi po týdnu používání začaly paty vypadat mnohem lépe. Různých otlačenin jsem se samozřejmě nezbavila, na to budu potřebovat spíše něco mechanického, ale drobné prasklinky se zacelily a suchá místa zmizela. Kůžička kolem nehtů vypadá také mnohem lépe. Kromě chodidel jsem krém občas použila i na ruce a na suché lokty, které také bez problémů rychle vyživil.

Pistáciový krém na nohy od Desert Essence je opravdová specialita. Z jeho použití jsem si udělala každodenní příjemný rituál: po večerní koupeli či sprše si jím důkladně promažu chodidla, pak si navléknu mé nejměkčí a nejinfantilnější pruhované ponožky a ulehnu do postele s dobrou knihou a s miskou pistáciové zmrzliny. Tento osvědčený postup vám mohu jedině doporučit!