Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Pleťové tonikum Sportique

Recenze: Pleťové tonikum Sportique Okurkové pleťové tonikum Sportique pokožku důsledně dočistí od posledních nečistot, pleť zjemní a příjemně osvěží.
Tým Sportique
5,0 5
3

Recenze: Pleťové tonikum Sportique zdroj: sportique.cz

Pleť obličeje: alfa a omega ženské krásy. Pečujících přípravků je přehršel a je opravdu nelehké se v tom vyznat, protože každá chceme to nejlepší. Každá proto tápeme, hledáme a s určitým stupněm spokojenosti používáme nějakou tu vodu na obličej. Život s tváří vystavenou smogu a nečistotě města si totiž vybírá svoji daň – pokožka přichází o svěžest, na povrch začínají vystupovat nedokonalosti, pupínky, vrásky. Micelární vody jsou výborné na odličování, ale nejsou všemocné. Navíc po nich občas zůstává pocit... inu, jakoby po nich na tváři něco zůstalo. Kdysi jsem se odličovala dvoufázovým odličovačem a ráno jsem měla nehezkou pleť. Přípravky s alkoholem už také nechci pokoušet – alkohol totiž vysušuje kůži a ta se potom více mastí.

Mám totiž pleť nejen mastnou, ale i citlivou, proto jsem chtěla vyzkoušet pokud možno přírodní kosmetiku. Zkusila jsem okurkové tonikum od Sportique, protože mám zkušenost dalšími výrobky a vím, že firma je solidní a zároveň razí filozofii, která je maximálně citlivá k životnímu prostředí.

Sportique pleťové tonikum taková vodička, od které by člověk skoro nic moc nečekal, ale jeho zařazením do své kosmetické rutiny jsem zaznamenala opravdu znatelnou změnu. Svěží pocit zde opravdu je, nejedná se pouze o nějaký reklamní slogan. Špatně se to sděluje, ale vyzkoušejte a uvidíte (respektive ucítíte), o čem mluvím.

Recenze: Pleťové tonikum Sportique

Obzvláště po náročném dni, kdy je kůže pořádně znavená, přináší obsažené látky – minerály (mangan, zinek, hořčík) skutečnou úlevu a povzbuzení, v obličeji lze pocítit energii. Kůže je pak šetrně dezinfikovaná a hlavně jemnější. Když se soustředíte na to, jak se cítíte před a po použití, další příjemnou záležitostí je stažení, vypnutí pleti. Odstraněním všech denních nánosů pak vynikne reliéf kůže, obličej je prozářený a póry jakoby stažené a méně viditelné. Navíc, okurkové tonikum díky obsahu Aloe vera a vitaminu C hydratuje pokožku a působí i proti volným radikálům.

Sama používám okurkové tonikum ráno před nanášením denního krému a pak večer po odlíčení – tonikum totiž pleť případně dočistí a zároveň ji připraví na co nejlepší vstřebání další péče. Navíc, vůně okurkového tonika je prostě bomba. Opravdu moc příjemná, jemná vůně – je to radost mít ji denně na kůži. Do tamponku se tonikum dávkuje velmi dobře a pleti sedí skvěle – díky absenci alkoholu ji může používat člověk s jakýmkoli typem pleti. Navíc – tonikum mi vydrželo opravdu extra dlouho! Měla jsem pocit, jakoby se hladina kousek pod úrovní horní etikety na pár měsíců zastavila. A to jej používám fakt poctivě. Kolem a kolem je tonikum od Sportique velmi příjemná a funkční záležitost, nejlépe v kombinaci s nějakým stejně příjemným a vyživujícím krémem.

Hana Špačková