Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Santaverde lehký krém

Recenze: Santaverde lehký krém Lehký krém Santaverde vyživuje především smíšenou a mastnější pokožku díky vysokému obsahu šťávy z Aloe vera a rostlinných olejů.
Martina Koubová
4,6 5
5

Recenze: Santaverde lehký krém zdroj: santaverde.de

Venku se otepluje, odhazujeme svršky, měníme šatník a s ním bychom také měly vyměnit naši pleťovou péči. Ideálně za něco lehkého, nemastného a současně dostatečně hydratačního a výživného. Na první pohled se zdá, že je téměř nemožné najít produkt, který by hydratoval a přitom nebyl hutný a těžký. Ale ono to jde… jde to velice snadno, pokud zvolíte správný vyvážený poměr těch správných surovin.

A která surovina je nejlepší pro hydrataci pokožky i celého organismu? Jaká rostlina regeneruje pokožku, hojí ji a zanechává zdravou? Přeci Aloe vera! A právě šťávy z Aloe vera využilo ve svém lehkém krému Santaverde. A toho Aloe tam není vůbec málo, nahrazuje totiž tolik oblíbenou vodu, kterou v žádném z produktů Santaverde vůbec nenajdete. Díky šťávě z Aloe má krém příjemnou lehkou konzistenci, bleskurychle se do pokožky vstřebává a hlavně nezanechává ulepený pocit, takže můžete s klidem po pár minutách aplikovat make-up.

Kromě šťávy z Aloe vera obsahuje lehký krém meruňkový a mandlový olej, oba dva velké machry na regeneraci a ochranu pokožky. Oleje jsou plné antioxidantů, vitaminů a nenasycených mastných kyselin, pokožku zanechávají vláčnou, pružnou a pomáhají v ní uzamykat hydrataci, kterou dodává Aloe vera. O zdraví pleti se také postará rostlinný skvalen, pokožku regeneruje, chrání před ztrátou pružnosti a vznikem prvních vrásek.

Lehký krém od Santaverde má ještě jednu velkou výhodu. Máte citlivou pokožku? Nemáte rády parfemaci, byť se jedná o esenciální oleje? Není nic jednoduššího, než sáhnout po variantě lehkého krému bez parfemace, která má až na absenci éteráků úplně totožné složení.

Recenze: Santaverde lehký krém

Na lehký krém má Santaverde celkem hutnou konzistenci, z tubičky rozhodně nevyteče, jako to mají ve zvyku jiné lehké krémy nebo fluidy. Na pokožce se roztírá velmi lehce a rychle se vstřebává, pokožka jej téměř vypije. Až po chvilce ani nepostřehnete, že jste na pokožku něco aplikovaly. Pleť ale zanechá sametově jemnou a vláčnou, což přičítám obzvlášť vysokému obsahu Aloe šťávy a také mandlovému oleji.

Jak na tenhle lehký a přesto výživný krém reaguje smíšená pleť se sklony k nedokonalostem?

  • I když se krém rychle vstřebá, stačí jej aplikovat klidně i menší množství.
  • Při aplikaci mám příjemný pocit, jako bych si na obličej aplikovala něco jemňoučkého, lehoučkého a krémového.
  • Pokožka je báječně jemná a vláčná, skoro jako když si na obličej plácnu něco se silikony. Ale tady prostě ty silikony nejsou.
  • Nelesknu se, póry se neucpávají a přesto doslova cítím, že své pleti dopřávám maximální výživu.
  • Drobné nedokonalosti a rozrýpané pupínky se daleko lépe hojí.
  • Pokožka celkově vypadá svěžeji, odpočatěji a je barevně jednotnější.

Rozhodně ne zanedbatelným plusem je, že krém je dostatečně lehký pro letní horka a současně akorát tak výživný, aby se o s míšenou pokožku postaral i v mrazivém zimním počasí.

Vysoký podíl šťávy z Aloe vera společně s rostlinnými oleji pro mě dělá ze Santaverde bezkonkurenčního pomocníka co se týče hydratace a výživy. Doslova cítím, jak o mou pleť intenzivně pečuje a přitom neucpe póry a nepodpoří vznik nových pupínků. Při pravidelném používání zanechá pokožku vláčnou a zdravou na pohled a toho si cením nejvíce.

Související produkt
Pleťový krém light 30 ml
Santaverde / 734 Kč
Pleťový krém bez parfemace s aloe vera poskytuje pokožce hydrataci a zároveň podporuje regeneraci. Díky lehkému složení je výborným pomocníkem pro mastnou a smíšenou pleť.
Detail produktu