Recenze: Sérum Mádara Time Miracle

5,0 5
1

Recenze: Sérum Mádara Time Miraclezdroj: biooo.cz

Nejenom zralá pokožka potřebuje regenerovat a řádně vyživovat, kvalitní složení ocení všechny typy pleti bez ohledu na věk a stav. A co teprve extra výživné složení, které neobsahuje ani kapku vody? To je teprve něco. Zralá pokožka si tento zázrak může dopřávat každý den ráno i večer a ještě jej doplnit vhodným krémem, nejlépe ze stejné produktové řady, mladší ročníky a méně náročná pleť si jej může dopřát jenom čas od času, jako takovou revitalizační kúru. Třeba po hloubkovém čištění nebo po aplikaci masky.

Celou dobu mluvím o výživném séru Mádara Time Miracle, které je nadupadé rostlinnými extrakty a šťávami a navíc je voda nahrazena březovou šťávou, takže se vám do rukou dostane opravdu vysoce koncentrovaná péče. Tohle sérum je primárně určeno pro zralou pokožku, ale jak už jsem řekla, pleti v žádném věku neuškodí čas od času trocha intenzivnější výživy. A tak jsem si sérum vzala do parády já i moje o dvě generace starší mamka. Ať můžeme porovnávat.

Sérum má jemnou bylinkovou vůni, která je typická snad pro všechny produkty Mádara. Lehká, nevtíravá a příjemná. Při aplikaci je cítit ale po chvíli z pokožky zmizí. Sérum má lehkou konzistenci, možná až trochu vodovou. Vstřebává se rychle a snadno, do pokožky se doslova vpije a zanechá ji krásně jemnou na dotek. Až tak jemnou a vláčnou, že byste si mohly myslet, že jsou v tom séru silikony. Ale ne, může za to to složení plné bylinek.

Recenze: Sérum Mádara Time Miracle

Základ séra je tvořen březovou šťávou a jojobovým olejem. Díky tomu je sérum natolik lehké, nemastné a přesto výživné. Na dalších příčkách INCI najdeme rostlinný skvalen společně s obnovující komplexem Gallium7, pod kterým se skrývá výtažek ze pšenice, rakytníku, myrty, svízele, kontryhelu a dalších bylinek.

Mladou smíšenou pokožku s občasným sklonem k nedokonalostem sérum nadměrně nezatěžuje, nemastí ani neucpává. Nepoužívám jej pravidelně, pouze občas po aplikaci čistící masky či v době, kdy cítím, že by pleť potřebovala oživit a ‘nakopnout’. A to sérum zvládá perfektně. Pokožku viditelně zjemní, projasní a dodá jí odpočatý vzhled, i když jste pár dní ponocovali. Pleť je vláčná, napitá živinami a krásně jemná na dotek, úplně jako když použijete silikonovou bázi. Prostě miminkovsky jemná pokožka.

Zralá suchá a k tomu ještě citlivá pokožka sérum doslova vypije. Musíte jej aplikovat větší množství a ještě doplnit výživným krémem, aby se pokožce dostalo potřebných živin a hydratace. Efekt okamžitého zjemnění ale přetrvává, byť v méně výrazném měřítku. Pleť zjemní, projasní a viditelně posílí. Nanesete sérum, krém, po chvíli se dotknete obličeje a cítíte pružnější a pevnější pokožku. Sérum viditelně funguje i na výraznější vrásky a linky, obzvlášť kolem rtů a očí. Zjemňuje je a vyhlazuje, stačí čtyři týdny pravidelné aplikace. Prostě jako kdybyste použily silikonovou bázi, akorát tohle sérum prostě silikony neobsahuje.

Bezvodé sérum od Mádary se tak ukázalo jako velice účinný bojovník pro pružnou a vláčnou pokožku s minimem vrásek. Na mě sice pozitivně účinkuje každý druhý krém, ale potřeby náročné pleti mojí maminky jen tak něco nesplní, takže na té Mádaře opravdu něco bude..!

Jak se vám článek líbil?