Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Sérum Mádara Time Miracle

Recenze: Sérum Mádara Time Miracle Intenzivně pečující sérum Mádara Time Miracle zjemňuje pokožku v jakémkoliv věku, aktivně ji vyživuje a zanechává vláčnou.
Martina Koubová
5,0 5
1

Recenze: Sérum Mádara Time Miracle zdroj: biooo.cz

Nejenom zralá pokožka potřebuje regenerovat a řádně vyživovat, kvalitní složení ocení všechny typy pleti bez ohledu na věk a stav. A co teprve extra výživné složení, které neobsahuje ani kapku vody? To je teprve něco. Zralá pokožka si tento zázrak může dopřávat každý den ráno i večer a ještě jej doplnit vhodným krémem, nejlépe ze stejné produktové řady, mladší ročníky a méně náročná pleť si jej může dopřát jenom čas od času, jako takovou revitalizační kúru. Třeba po hloubkovém čištění nebo po aplikaci masky.

Celou dobu mluvím o výživném séru Mádara Time Miracle, které je nadupadé rostlinnými extrakty a šťávami a navíc je voda nahrazena březovou šťávou, takže se vám do rukou dostane opravdu vysoce koncentrovaná péče. Tohle sérum je primárně určeno pro zralou pokožku, ale jak už jsem řekla, pleti v žádném věku neuškodí čas od času trocha intenzivnější výživy. A tak jsem si sérum vzala do parády já i moje o dvě generace starší mamka. Ať můžeme porovnávat.

Sérum má jemnou bylinkovou vůni, která je typická snad pro všechny produkty Mádara. Lehká, nevtíravá a příjemná. Při aplikaci je cítit ale po chvíli z pokožky zmizí. Sérum má lehkou konzistenci, možná až trochu vodovou. Vstřebává se rychle a snadno, do pokožky se doslova vpije a zanechá ji krásně jemnou na dotek. Až tak jemnou a vláčnou, že byste si mohly myslet, že jsou v tom séru silikony. Ale ne, může za to to složení plné bylinek.

Recenze: Sérum Mádara Time Miracle

Základ séra je tvořen březovou šťávou a jojobovým olejem. Díky tomu je sérum natolik lehké, nemastné a přesto výživné. Na dalších příčkách INCI najdeme rostlinný skvalen společně s obnovující komplexem Gallium7, pod kterým se skrývá výtažek ze pšenice, rakytníku, myrty, svízele, kontryhelu a dalších bylinek.

Mladou smíšenou pokožku s občasným sklonem k nedokonalostem sérum nadměrně nezatěžuje, nemastí ani neucpává. Nepoužívám jej pravidelně, pouze občas po aplikaci čistící masky či v době, kdy cítím, že by pleť potřebovala oživit a ‘nakopnout’. A to sérum zvládá perfektně. Pokožku viditelně zjemní, projasní a dodá jí odpočatý vzhled, i když jste pár dní ponocovali. Pleť je vláčná, napitá živinami a krásně jemná na dotek, úplně jako když použijete silikonovou bázi. Prostě miminkovsky jemná pokožka.

Zralá suchá a k tomu ještě citlivá pokožka sérum doslova vypije. Musíte jej aplikovat větší množství a ještě doplnit výživným krémem, aby se pokožce dostalo potřebných živin a hydratace. Efekt okamžitého zjemnění ale přetrvává, byť v méně výrazném měřítku. Pleť zjemní, projasní a viditelně posílí. Nanesete sérum, krém, po chvíli se dotknete obličeje a cítíte pružnější a pevnější pokožku. Sérum viditelně funguje i na výraznější vrásky a linky, obzvlášť kolem rtů a očí. Zjemňuje je a vyhlazuje, stačí čtyři týdny pravidelné aplikace. Prostě jako kdybyste použily silikonovou bázi, akorát tohle sérum prostě silikony neobsahuje.

Bezvodé sérum od Mádary se tak ukázalo jako velice účinný bojovník pro pružnou a vláčnou pokožku s minimem vrásek. Na mě sice pozitivně účinkuje každý druhý krém, ale potřeby náročné pleti mojí maminky jen tak něco nesplní, takže na té Mádaře opravdu něco bude..!