Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Koloidní zlato

Koloidní zlato Koloidní zlato má pozitivní účinky na pokožku celého těla a zároveň podporuje zdraví organismu.
Martina Koubová
5,0 5
6

Koloidní zlato zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Koloidní zlato, stejně jako koloidní stříbro, patří mezi látky vytvořené elektrochemickou reakcí, které komplexně pečují o zdraví pokožky i celého organismu. Zlato posiluje imunitní systém, má skvělý vliv na celkový zdravotní stav, zlepšuje jej a podporuje i psychické zdraví. I když je koloidní zlato primárně určeno jen k zevnímu použití a vnitřně by se nemělo užívat, jeho použití je zcela bezpečné. A co víc, benefity vnitřního užívání jednoznačně převažují a určitě rozptýlí i vaše poslední obavy.

Koloidní zlato, mikročástice kvalitního zlata rozptýlené v destilované vodě, má nafialovělou barvu. Čím silnější roztok je, tím tmavší má barvu, nejsilnější koncentrace 50 ppm (parts per milion) má tmavě růžový až rubínový odstín. Takto sami snadno poznáte, jak kvalitní a koncentrované koloidní zlato se vám dostalo do ruky.

Přejít na sekci článku:

Koloidní zlato pro dlouhý zdravý život

Koloidní zlato pro dlouhý zdravý život zdroj: shutterstock.com

Koloidní zlato toho umí opravdu mnoho. Můžeme začít u takových těch všeobecných frází typu celkově posiluje odolnost organismu či zvyšuje imunitu, ale tyto účinky koloidní zlato opravdu má. Regeneruje celý organismus, pročišťuje jej od škodlivých látek a tím pádem dodává novou energii a chuť do života. Koloidní zlato pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem a zátěžovými situacemi, tonizuje psychiku a zlepšuje odolnost vůči psychickým problémům. Podporuje bystrou mysl a kreativitu, vědecké studie dokonce ukazují, že pravidelné užívání koloidního zlata po dobu alespoň čtyř týdnů zvyšuje IQ až o 20 bodů. Koloidní zlato je vhodné i při akutních psychických problémech a depresích díky schopnosti stimulovat produkci hormonů s vnitřní sekrecí. Tyto účinky se vztahují i na endokrinní systém a také na šišinku.

Zdá se vám tento výčet dlouhý? To stále není všechno. Koloidní zlato podporuje zdraví kardiovaskulárního systému i srdečního svalu, upravuje výši krevního tlaku a pečuje o pružnost a dobrou průchodnost cév. Je vhodné i při léčbě revmatismu, problémů s klouby i jinými obtížemi pohybového aparátu. Je to prostě takový lék pro kvalitní zdravý život.

Pro dosažení nejlepších výsledků se koloidní zlato užívá na lačný žaludek. Při léčbě konkrétních problémů zvolte vyšší koncentraci, pro prevenci plně stačí koloidní zlato o síle 10 ppm. Dvakrát až třikrát denně užívejte čajovou lžičku koloidního zlata, chvíli jej podržte v ústech a poté spolkněte. Ani dlouhodobé užívání nemá žádné vedlejší účinky, zlato se z těla přirozeným způsobem vyloučí.