Recenze: Sportique tělové mýdlo Unisex

5,0 5
2

Recenze: Sportique tělové mýdlo Unisexzdroj: biooo.cz-Mája Ráblová

Sami jistě víte, že má smysl podporovat lokální značky, proto i česká Sportique byla v mém hledáčku velmi dlouho. A překvapením bylo, jak moc dobrá je!

Voňavá péče o tělo pro mě je maximálně lákavá, přírodní sprchové gely doslova sbírám a mám jich vždy slušnou zásobu. Značka Sportique mě zaujala hned vícenásobně, a to jednak přírodním složením a v druh řadě také tím, že je česká.

Obal tělového mýdla jde ruku v ruce s vizuálním provedením celé značky, které je prostě nádherné. Připomíná mi trochu staré časy. Ačkoliv se obaly od tělových mlék a mýdel jeví skleněné, tak vězte, že nejsou – nehrozí tedy, že by vás v koupelně mohly zranit. Ti, kterým už skleněná lahev někdy spadla na nohu, moc dobře vědí, proč věřit plastu. Plastový obal ovšem celotělovým produktům nijak na kráse neubírá.

Mýdla naleznete v různých parfemacích, já mám ovšem doma mužného zloděje sprchových gelů, proto varianta Unisex je ideální. Obávala jsem se, že vůně bude příliš pánská, ale ne – je nádherně svěží, ale nevoní přímo po citrusech, mně osobně připomíná moře šmrcnuté nějakými květinami a možná i jemným cirtusovým závanem. Vůně je opravdu krásná a jsem si jistá, že nadchne jak muže, tak ženy.

Na balení oceňuji také praktický vyklápěcí uzávěr, který je mimořádně snadný na manipulaci, snadno se otvírá a nevypotřebujete příliš mýdla najednou. Samotné mýdlo je pak zcela průhledné a pění přesně tak akorát. Vůně pěkně provoní koupelnu a udrží se i na kůži. Pokud máte suchou pokožku, tak jistě oceníte, že mýdlo ji nevysuší, naopak je po sprše příjemně osvěžená a vůbec nepne. Já jsem si sprchu s tímto mýdlem moc užívala, jen mě mrzí, že mi díky sprchovému zloději nevydrželo déle. Díky unisexové vůni je ale tohle mýdlo ideální i například na dovolenou, protože ušetří místo v zavazadle.

Plusy

  • krásná a skutečně unisexová vůně
  • praktické a hezké balení
  • velmi přátelská cena
  • český původ
  • nevysušuje

 

Mínusy

  • že se nedělá v pětilitrovém balení

 

Tentokrát vážně jen chválím, až se z toho asi uchválím. Nejen díky tomuto mýdlu se ze Sportique stala velká stálice mojí koupelny a doufám, že se sortiment bude stále jen rozrůstat!