Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Sprchový gel Vitamíny pro pleť Natura Siberica

Recenze: Sprchový gel Vitamíny pro pleť Natura Siberica Sprchový gel Natura Siberica Vitamíny pro pleť se postará nejen o dokonalou čistotu vaší pokožky, ale zároveň jí dodá i potřebnou výživu a jako bonus ji i úžasně provoní.
Jana Konečná
5,0 5
5

Recenze: Sprchový gel Vitamíny pro pleť Natura Siberica zdroj: pixabay.com

Sprchový gel Natura Siberica Vitamíny pro pleť je díky své osvěžující ovocné vůni skvělý na léto, ale i na jakékoliv jiné roční období, kdy si chcete léto pomocí jeho vůně připomenout a dodat si novou energii. Jedna z největších předností tohoto sprchového gelu je totiž právě jeho vůně. Ovocná, sladká, jemně kořeněná, ale zároveň příjemná a nevtíravá. Po umytí navíc na pokožce i docela dlouho vydrží. Sprchový gel však už ve svém názvu slibuje trochu víc než jen voňavou a umytou pokožku. Měl by o ni i více pečovat a zásobovat ji vitaminy i minerálními látkami.

O pořádnou dávku těchto účinných látek se postarají především sibiřské byliny, kterých je složení sprchového gelu plné. Ostatně používání arktických rostlin je pro značku Natura Siberica více než typické. Byliny, které jsou schopné vyrůst a přežít v tak náročných podmínkách, jsou totiž mimořádně odolné a vysoce bohaté na obsah adaptogenů, látek, které jim pomáhají drsné podmínky přežít a zároveň mají opravdu silné léčivé účinky. A právě na tomto poznatku je založena celá filozofie Natura Siberica.

Na jaké léčivé bylinky se můžete těšit konkrétně v tomto sprchovém gelu?

  • Arónie neboli sibiřský jeřáb je vysoce bohatý na obsah antioxidačních vitaminů.
  • Večernice sibiřská má opravdu unikátní vůni, která se uvolňuje pouze v době, kdy tato vzácná rostlinka vykvétá – v noci. Kromě jedinečné vůně má večernice i skvělý zvláčňující a hydratační účinek na pokožku.
  • Ostružiník moruška je stejně jako arónie specifický především vysokým obsahem vitaminu C.
  • Výtažek z plodů divokého ostružiníku maliníku má skvělé rozjasňující účinky. Obsahuje totiž také celou řadu antioxidačních vitaminů a navíc i ovocné AHA kyseliny.
  • Borovice pomáhá uvolňovat svaly, prokrvuje pokožku a zmírňuje případné bolesti kloubů. Zároveň usnadňuje dýchání.
  • Rakytník zásobuje pokožku také řadou vitaminů, a to především vitaminem C.
  • Celou kompozici bylinek zakončuje špetka skořice, která pokožku lehce dezinfikuje, prokrvuje a zlepšuje tak i její schopnost vstřebávat účinné látky.
  • Sprchový gel je navíc obohacen o lněný olej, jenž obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a pokožku nejen vyživuje a zjemňuje, ale také snižuje její citlivost a zvyšuje odolnost.

Všechny tyto byliny jsou sbírány v divoké přírodě, ne uměle pěstovány, aby se zachovala jejich účinnost. Natura Siberica se však zároveň zavazuje, že jejich sběr probíhá šetrně, nepoškozuje životní prostředí ani neohrožuje výskyt těchto vzácných bylin.

Recenze: Sprchový gel Vitamíny pro pleť Natura Siberica

Obsažené účinné byliny se postarají o to, že už při samotné koupeli či sprše budete přímo cítit, jak svou pokožku rozmazlujete. Sprchový gel má příjemnou, sametově hladivou konzistenci a spolu s jeho dokonalou vůní se tak postará o dokonalý, multismyslový zážitek. Po umytí je pokožka báječně jemná, hladká, viditelně i na dotek hydratovaná a jako by zářila. Navíc pokud nemáte pokožku těla vyloženě moc přesušenou, nemusíte se po sprše s tímto vitaminovým sprchovým gelem už o nic starat. Pokožka je dokonale vyživená i bez jakékoliv další péče. Jako bonus má sprchový gel opravdu praktické balení s pumpičkou, takže si velice snadno nadávkujete potřebné množství gelu.