Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Revoluční novinka Saloos - Bio deodoranty bez sody

Deodoranty bez sody od Saloos zdroj: Saloos

Česká značka Saloos uvádí na trh naprosto unikátní 100% přírodní tuhé deodoranty v nejvyšší bio kvalitě, které překvapí svou spolehlivostí a dlouhotrvající svěžestí s jedinečným složením bez sody a superabsorpční patentovanou složkou na bázi magnézia CareMagTM D pro sametově hebké a voňavé podpaží.

Nejjemnější deodorant, který nedráždí

Složení šetrné k pokožce i přírodě bez hliníku, alkoholu, konzervantů, umělé parfemace a barviv je ve skutečně kvalitní přírodní kosmetice samozřejmostí. Saloos posouvá tento standard ještě o úroveň výš a představuje 1. český certifikovaný bio deodorant bez sody. Soda, ač přírodě nevadí, může u citlivé pokožky vyvolávat nepříjemné svědění, podráždění či vyrážku. Vymazlená Saloos receptura naopak ještě umocňuje jemnost složení extra zvláčňujícím bio kakaovým máslem a bio kokosovým olejem pro dokonalý pocit hebkého podpaží. 

Výjimečná inovativní receptura

Účinnou, dlouhotrvající ochranu podpaží zajišťuje patentovaná superabsorpční složka CareMagTM D z Mrtvého moře, která snižuje množství nežádoucích bakterií zodpovědných za nepříjemný zápach z pocení. 

Společně s vysušující složkou arrowroot a kukuřičným škrobem pohlcuje přebytečnou vlhkost a udržuje podpaží suché. Neucpává potní žlázy a umožňuje zdravé pocení, při kterém se tělo přirozeně ochlazuje a zbavuje nežádoucích látek. Výsledkem je sametově jemný deodorant, který nelepí a můžete se na něj kdykoliv spolehnout. 

Můžete je díky obsaženým 100% přírodním esenciálním olejům vyzkoušet ve 3 originálních vůních:

  • Grep Mint - Optimistická kombinace čerstvého grepu, chladivé máty a růžové geránie
  • Litsea Cubeba  - Exploze svěžesti a čistoty ráno probudí i ty největší ospalce
  • Levandule  - Romantická levandule dopřává pocit klidu a harmonie v každodenním shonu

Proč vyzkoušet BIO deodorant Saloos?

  • Extra jemný 100% přírodní deodorant v bio kvalitě
  • Nová generace s revoluční superabsorpční patentovanou složkou na bázi aktivního magnézia CareMagTM D z Mrtvého moře
  • Originální receptura bez SODY, hliníku, alkoholu, konzervantů, umělé parfemace a barviv
  • Neucpává potní žlázy, nelepí, nedráždí
  • Svěží, suché a dlouhodobě vonící podpaží po celý den

Bio Deodoranty Saloos jsou s láskou vyrobeny v České republice a obdržely nejvyšší možnou českou certifikaci pro bio kvalitu – CPK Bio.

Vyzkoušeli jsme pro vás Bio přírodní deodoranty Grep Mint a Litsea Cubeba

Zásadním plusem těchto deodorantů je, že neobsahují jedlou sodu, která může být agresivnější pro velmi citlivou pokožku podpaží. V parném létě obstály podle mě dost dobře. Člověk se sice potil, ale vydržel opravdu dlouho "fresh", deodoranty báječně eliminují pachy. 

V průběhu dne jsem aplikaci několikrát opakovala, vždy je potřeba podpaží umýt a pak znovu nanést deodorant. Oba dva deodoranty opravdu moc hezky voní a člověk se díky tomu cítí svěže, komfortně a sebevědomě.

 

Deodoranty, které si vaše podpaží zamiluje: