Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Rozmazlujte se s novou péčí Mádara!

Rozmazlujte se s novou péčí Mádara! Nová tělová péče lotyšské značky Mádara pečuje o pokožku do hloubky ve všech směrech.Objevte kouzlo severských luk v té nejčistší přírodní kosmetice.
Renata Ježková
4,2 5
6

Rozmazlujte se s novou péčí Mádara! zdroj: Mádara

Lotyšská Mádara vyniká nejen úchvatným designem, za který sbírá jednu cenu za druhou, ale hlavně perfektně vyladěnými recepturami a vysokým obsahem účinných látek. Navíc dokáže naprosto jedinečně propojit tradiční severské byliny, nekompromisně čistou výrobu a špičkové vědecké postupy. Proto je každá jejich novinka malou senzací a jejich nová tělová řada to jen potvrzuje.

Nová tělová řada Mádara se vám dostane pod kůži

Heboučká textura, která skvěle vyživí a rychle se vstřebává, hedvábná pokožka, neopakovatelná vůně… Dost důvodů, proč si pořídit do koupelny další Mádara skvost. Ale Mádara se nechce zastavit u takto povrchního efektu. Jde hlouběji, doslova pod kůži a nabízí nejen zlepšení fyziologické funkce pokožky, ale i psychiky.

Péče o pokožku totiž není jen otázka základní hygieny. Kůže je živý orgán, který vstřebává, pracuje, chrání...a který je silně propojen s emočním prožíváním. Péče o pokožku je vždy i péčí o duši a podle toho bychom měli produkty vybírat. Nová tělová řada od Mádary nám nabízí dvě cesty, které lze podle nálady kombinovat - bílou Infusion blanc a zelenou Infusion vert a každá obsahuje jiné specifické byliny.

Infusion vert - pevnost a elasticita

V Infusion vert najdeme kaštan koňský, přesličku, meduňku a mateřídoušku. Všechny tyto byliny dokáží pomoci pokožku zpevnit, zlepšit její elasticitu a strukturu. A to se hodí nejen v létě, kdy ukazujeme opravdu hodně, ale i po celý rok, protože krásné chceme být hlavně pro sebe. Přidejte k tomu jemnou, nevtíravou vůni, která vzdáleně připomíná čerstvě pokosenou trávu za svěžího severského rána a máte Infusion Vert ve celé kráse. Hvězdou této řady je zpevňující antioxidační olej, který se postará o to, aby vaše pokožka byla hladší než oblázky u moře, kde ji budete vystavovat slunečním paprskům (samozřejmě chráněnou Mádara opalovacím krémem).

Infusion blanc - péče a jemnost

Infusion blanc pak přináší jemnost, hebkost a pohodlí zejména citlivé a křehké pokožce. Vůně je gurmánštější, sladší, textura mírně bohatší a 100% požitek zaručen. Bílá tělová řada Mádara obsahuje oves a jasmín, netypickou dvojku, která se ovšem skvěle postará o to, aby byla pokožka zklidněná, opečovaná a zrelaxovaná. Jako bonus pak najdeme tužebník jilmový, který podporuje detoxikaci a je protizánětlivý. Díky němu plní heboučká Infusion blanc funkci nejen pečující, ale i ozdravnou. To se v létě obzvlášť hodí, protože kůži namáháme více než v zimě a o nějaké oděrky či podráždění není nouze.

Pokud se vám zdá, že zelená řada by byla skvělé na den a bílá bude suplovat saténový župánek před ulehnutím do peřin, tak se vám to nezdá. Mádara není jen značka krásná a funkční, ale také ryze praktická a v podstatě všechny produkty můžete libovolně kombinovat přesně podle potřeb vaší pokožky. Protože každá jsme jiná, ale všechny chceme být krásné. A Mádara to dobře ví.

Související produkt
Zpevňující antioxidační tělový olej, Infusion Vert 200 ml
MÁDARA / 749 Kč
Kombinace slunečnicového oleje, meduňkového hydrolátu a bylinných výtažků hydratuje pokožku, zjemňuje ji a posiluje její elasticitu. Olej je vhodný jako prevence strií v těhotenství a při hubnutí.
Detail produktu