Saloos růžový peeling

4,3 5
7

Saloos růžový peelingzdroj: biooo.cz-Mája Ráblová

Peelingy na tělo by měly být součástí kosmetické výbavy každé ženy. Poskytují nám krásnou hladkou pokožku, některé z nich pomáhají porazit celulitidu (obzvláště ty s obsahem citrónu, grepu nebo kávy). Peelingů je na trhu nepřeberné množství a je prakticky jen na nás, který si vybereme.

Pokud se podíváme na konzistenci peelingů, můžeme si vybrat v nabídce jak peelingy s oleji, tak bez nich. Ne každý má rád oleje ve sprše nebo koupeli kvůli mastnému filmu, který zanechávají. Já se olejů nebojím. Používám je prakticky na všechno. Ještě jsem je sice nezkoušela na depilaci, ale určitě se k tomu jednou dopracuju.

Saloos růžový peeling

Protože miluju vůni růže, rozhodla jsem se vyzkoušet růžový peeling od Saloosu, který je olejový. Krásně voní, musí se ale před použitím promíchat, aby se dobře spojily všechny složky. Oleje je v peelingu docela dost a to se také ve značné míře projeví na pokožce, protože je mastnější a musí se počkat, než se olejová vrstva vstřebá. Což je poněkud nepraktické, když chcete po rychlé sprše vyrazit ven a nemáte moc času.

Ale protože jsou před námi zimní měsíce, v kterých je pokožka extrémně namáhaná a potřebuje zvýšenou pozornost, určitě není od věci si olejový peeling pořídit. Nespornou výhodou je, že po jeho použití už se nemusíte starat o to, jestli nanesete na tělo tělové mléko a nebo nějaký z pěsticích olejů. Pokožka je po sprše s tímto peelingem krásná, hladká a dostatečně vyživená.