Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sircle - přírodní péče o vousy

Sircle olej a balzám zdroj: Sircle

Pěstěný vous je znakem maskulinity a síly. Éru hladce oholené tváře gentlemanů vystřídala dekáda zarostlých mužů. Nosit upravené vousy je zkrátka fenoménem dnešní doby. A podle mnoha studií vousatí muži dokonce působí na ženy přitažlivěji, než ti s oholenou tváří. Pánové, takže pokud i vy chcete působit mužně, sexy a těšit se pozornosti něžného pohlaví, starejte se o svůj porost obličeje s láskou. Věnujte mu péči, která kromě zastřihování a mytí zahrnuje i správnou výživu. Sáhněte po kvalitní kosmetice Sircle, s níž dosáhnete krásně jemných, voňavých a poddanějších vousů. A to my ženy dokážeme ocenit :)

O značce

Sircle je sesterskou značkou Soma n Botanicals a jde o přírodní kosmetiku pro muže. Jedná se o produkty záměrně koncipované tak, aby svým složením a účinkem vyhovovaly potřebám moderních mužů. Každá z použitých ingrediencí má specifický přínos pro péči o pleť a vousy. 

Složení produktů s ohledem na mužskou pleť

Konopný olej, hroznový olej, eukalyptus a mandarinka jsou jen některé z přírodních a zdravých přísad, které zajišťují vysoce kvalitní, zvlhčující a antimikrobiální složení produktů od značky Sircle. Tak nechte své vousy i pleť rozzářit zcela přirozeným způsobem a probuďte v sobě opravdového gentlemana.

Jak o plnovous správně pečovat?

Nezapomínejte, že vousy vás reprezentují, dodávají šmrnc a zásadně dokreslují celkovou image. Proto byste jim měli věnovat kvalitní péči s kvalitní kosmetikou, která zahrnuje přípravky na podporu růstu vousů, balzámy, šampony nebo oleje.

  • Vousy vyžadují stejnou péči, jako vlasy. Udržujte je čisté a upravené pomocí speciálního šamponu na vousy, který z nich odstraní nečistoty nebo odumřelé zbytky kůže. 

  • Jste-li vlastníkem delších vousů, nezapomeňte na hydrataci, aby nebyly vousy vysušené a zhrublé a dodejte jim výživu. Můžete využít speciální kondicionéry na vlasy, balzámy nebo oleje.

- Oleje - díky přírodním složkám dodají pokožce i vousům potřebnou výživu a hydrataci. Zanechají vaše vousy krásně jemné, lesklé, vyživené, chráněné a provoněné.

- Balzámy - jedná se o tužší alternativu k olejům, ideální pro majitele nepoddajných vousů. Balzám na bázi bambuckého másla dodá vašim vousům zdravý a upravený vzhled. Po aplikaci jsou hladké a snadno upravitelné do požadovaného vzhledu. O správný růst vousů se postarají obsažené vyživující látky a vitamíny.

  • Pravidelně vousy zastřihujte a udržujte tvar. Neupravené vousy působí zanedbaně a neesteticky. 

  • A nakonec nezapomeňte každé ráno vousy učesat, upravit a celkově zarovnat.